Új hozzászólás Aktív témák

  • ruti

    Közösségépítő

    akkor én is a vasárnapról:

    korán reggel már két sorban engedtek felfelé, egyik sávot a benzinkúttól jobbra fel, az erdőbe parkoltatták (szombaton ott álltunk), a másikat meg tovább felfelé a 8-7 kapuk felé, a hegytető utáni völgybe, be a szántóra...kifelé jövet nem hittünk a szemünknek, a fél szántóföld tele autóval, fölfele meg ment a küzdelem, mert a poros-csúszós füvön egyesek elkapartak ;]
    a kalandorok meg lentről, vízszintesről indulva lendületből akartak felmászni a hegyoldalon, hááát voltak szituk...
    ja, persze az M3 felé esélytelen lett volna elindulni, mert most is ott állnánk, ezért át a szántóföld, dűlőút, Csömör, és M0.
    A dűlőúton ment a verseny, iszonyat porolás, előzgetés...igazi Eat My Dust :)

    na, szóval a Gold4-en a Warm Up előtt 2 perccel foglaltuk el a perfect helyünket, kivetítővel szemben, középmagasan

    aki ott volt, tudja, hol voltak a "Hullámozzatok" Borsodi fiúk a 2. futamon, pont mögöttük pár sorral ültünk,
    és tényleg nem jött visszafelé a hullám, vagy kétirányba indult középről :N

    A paddock-ba én is úgy éltem meg, hogy pont előttem zárják a kordont, és nem engedtek be az autogramosztó asztalokhoz...hiába beszéltem a security-s embernek, azt hajtogatta, Norbi már rég nincs itt...mondom: ember, még bent van 10 versenyző, bemennék...de nem engedett át :(((
    amúgy a paddock tömegnyomor volt akkor, du. visszamentem, akkor meg lézengtek az emberek, igaz akkor már pilótával nem találkozhattál

    egyébként a Zengő Zoli-TC-Nash interjúztatás pont előttem zajlott, pont oda sodort a tömeg, velük szembe álltam az első sorban

    a betétfutamokban azért a GP mellett lehetett volna még valami érdekesebb, reméljük jövőre ez alá nem süllyed a betétfutamok színvonala... :F

    a versenyek jók voltak, Coronel nem viccelt, ezért szeretjük :K

    Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

Új hozzászólás Aktív témák