Új hozzászólás Aktív témák

  • joe999

    tag

    válasz King Unique #99833 üzenetére

    Nem mondtam egy szóval sem, hogy egyedül ez az üdvözítő megoldás, nyilván több tucat program van, amivel helyre lehet tenni vagy törölni lehet egy elbarmolt fájlrendszert vagy partíciót, nem is értem miért lovagoltok ezen. A vinyót nem a saját gépbe raktam, mindig van az asztalom mellet néhány javítandó masina. A HDD és kábelek teljesen jók voltak. Az meg, hogy a Hirens bott CD miért nem ér, nem értem, szerintem egy rohadt hasznos dolog. Tényleg nem akarok különösképpen a HDDLLFTOOL mellett kardoskodni, mert semmi értelme én ezt használom ls kész. Egyébként csak egy felvetés volt egy hozzászólásra, ami arról szólt, hogy miért nem látja a HDD-t semmi, miközben a BIOS-ban és az eszközkezelőben ott. Erre írtam, hogy egy próbát megér, bár úgy látom erre vonatkozóan nem sok hozzászólás született. A beltéris példa csak egy volt, olyan esetem is volt amikor egy gépre Windows 10-et kellet volna telepíteni és telepítő egyszerűen nem tudta létrehozni a partíciókat. Ebben az esetben az említett módon pillanatok alatt jó lett minden.

Új hozzászólás Aktív témák