Új hozzászólás Aktív témák

  • vlevi

    nagyúr

    Áááá, gyerekek, ez tragédia.
    Ti tudtok keresni?
    Ott van a kereső a start menü mellett, de nem tudok beleírni. "Search the web and Windows", de ha belekattintok, sem tűnik el onnan a szöveg, de kitörölni sem tudom onnan, és beleírni sem.
    Így, bakker, hogy találjak meg egy progit, ami nincs a startmenüben? Bograásszak végig mindent?

    Na, mégegy hülye kérdés, aztán megyek aludni.
    Külső HDD. Most nem engedi leválasztani a külső 2TB-os vinyómat, mert szerinte valami használja. Szerintem semmi. Megnéztem a resource monitorral, nincs jele, hogy bármi, a C:\ meghajtón kívül működne.
    Win7-et ilyenkor leállítottam, és kész, probléma megoldva. De, ha ezt leállítom, akkor az nem áll le teljesen (fastboot on), mostakkor az USB-s vinyóra sem ír ki mindent? Csakazért nyomjak egy restartwindows-t, hogy biztosan kikapcsoljon? És akkor ezután tudom csak normálisan leválasztani a HDD-t, és kikapcsolni a gépet? Mert mintha jártam volna már úgy néhány hónapja, hogy egy ilyesfajta eset után, mikor filmet másoltam a külső HDD-re, és csak úgy kikapcsoltam a windowst, utána a TV-men nem láttam a filmeket.
    Nem kicsit, nagyon el van ez ...-va.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák