Új hozzászólás Aktív témák

  • gyugyo79

    addikt

    válasz PuMbA #36239 üzenetére

    Fel tetszik ismerni az eszközkezelőt, és a vezérlőpultot ? Mégis milyen régi program okozza, hogy ezek még mindig olyanok amilyenek.Az eszközkezelőt és hasonló ablakokat meg kellet volna csinálniuk újra normálisan mert pld. ha méretezést 100% fölé rakja valaki akkor egy homályos valami az egész. Szégyen ...
    A második képen meg vezérlőpult ami szintén egy olyan dolog amit már rég nem is kellene, hogy legyen és a gépházba kellet volna átrakni mindent. Lehet te nem látod de sok ikon még win 7-es egy pár már új és most nem java, flash stb -ről beszélek hanem pld. energia gazdálkodás stb. ami erősen a rendszer része és semmit nem változtattak rajta.

    Ha csak a muszáj dolgok lennének áthozva a régi rendszerekről igazad lenne de ne legyünk már annyira elvakultak, hogy ne lássuk meg azt ami kiveri a szemünket ...

    Én egyszerűen nem értem, hogy ilyen dolgokat, hogy engedhetnek meg maguknak főleg most, hogy jönnek az egyre nagyobb felbontású de kicsi kijelzők amin maga a rendszer megemeli a méretezést 125-150% -ra és ha rendszer részét képező ablakok rondák az igénytelenség és ezt nem lehet hova szépíteni egyszerűen nem fektettek erre energiát mert pld. egy eszközkezelő ablakot nem tudom mi másra lehet fogni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák