Új hozzászólás Aktív témák

  • oba

    addikt

    válasz TRob1 #25546 üzenetére

    az átlag Windows felhasználó nyilván tudja majd hol kell ezt kikapcsolni :) újabb telepítők megkérdezik majd... oké... de nyakamat rá, hogy valami eldugott részben ha testre szabod a telepítést, amit az átlag felhasználó megint csak nem fog megtenni mert next, next, finish üzemmódban vannak

    a kikapcsolás dolog pedig azért zavart mert nem tudtam miért történik, pedig előtte soha nem volt ilyesmi, win 8.1 alatt sem

    és igen, valószínűleg vissza is térek win7 -re, mert én utánaolvastam a dolgoknak, és legalább 10-15 olyan dolgot kapcsoltam ki utólag ami adatot szolgáltatott rólam a microsoftnak (és sokat nem is lehetett egyszerűen kiiktatni csak úgy...), és az átlag user ezekkel egyáltalán nincs tisztában... felfrissíti a meglévő windowsát, vagy lemezről, pendrive -ról feltelepíti és kész :) itt most nem az olyanokról beszélek mint amilyen mi is vagyunk akik fórumokon és egyéb helyeken tájékozódnak, hanem az emberek döntő többségéről akiknek ezekről fogalmuk sincs, de alapértelmezetten tonnányi adatot és információt elküldenek tudtukon kívül az ms -nek (telemetria meg anyámtyúkja... mindent.)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák