Új hozzászólás Aktív témák

  • #78032384

    törölt tag

    Korábban is panaszkodtam itt, most már tényleg kezd elegem lenni ebből a béta bughalmazból. A 4 féle design és maguk se tudják mit akarnak, csak egy dolog. Viszont hogy elérték szét akarom verni a gépem... Letiltottam minden automatikus karbantartás és wake up dolgot, mégis éjjel fél háromkor felébredt a gép és erre én is, azt hittem szétverem. Ami gyanús, tegnap volt manuálisan újraindítva frissítések miatt, lehet frissítések idején valamit default visszaállít, amit én már beállítottam hogy ne? Ugyanez a gyanú a photos appnál is. A beállítások paneljében megadtam egy darab adott mappát, a többit eltávolítottam hogy ott ne keressen képeket, ez a szar viszont egy idő után (frissítés után?) visszaállítja az alapértelmezett pictures és onedrive mappákat is. Már harmadszor megyek rá hogy remove folder, fogadok pár nap múlva visszateszi magától. A rendszerfrissítéseknél is beállítom délben indítsa újra, erre ezt elfelejtette és visszatette valami lehetetlen éjjeli időpontra. Miért nem fogad szót, ez már tényleg a skynet?

    Ha pénzért vettem volna, most kérném vissza az árát. Ezt még ingyen is kínos volt ebben a formában kiadni.

    Insiderek közben kaptak ablak fejléc színezési lehetőséget, hát én már magamba fordulok a nagy fehérségtől. Ilyen tempóban talán őszre mi is megkapjuk ezt az opciót, óriási mérföldkő lesz a számítástechnika történetében. Talán karácsonyra azt is megoldják ne kapcsoljon be magától a gép, ha egyszer azt mondom. Hogy hidegindítás után a num lock be legyen kapcsolva. És a file explorer ablaka ne mindig máshol ugorjon elő, hanem ahova egyszer már elhelyeztem. Hogy a login képernyő hátterét megváltoztathassam. Start menü kiírja az all apps-nál hogy new pedig nem telepítettem semmit. Jövőre meg a vendégfiókot is visszakaphatnánk esetleg? Edge normális könyvjelzőkezelőről és beállításokról már nem is álmodom. Vagy hogy ezek a béna metro appok működjenek normálisan. Talán két év múlva eljutnak oda, visszakapjuk az eddig éveken át jól működő funkciókat. Addig is gyűjtök Macre...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák