Új hozzászólás Aktív témák

  • #40553216

    törölt tag

    válasz gyurkikrisz #1564 üzenetére

    De, beleszámítottam. De két dolog:
    1. ahogy szabonagyurtól látod, SSD-n nem számít, hogy preview;
    2. nem írtam, hogy lassabb lenne mint a korábbiak.
    Csak évtizedes szokás szerint szöszmötöl. Ha Windows 7-tel hasonló eredményt hozok, azt elfogadod?

    (#1565) szabonagyur
    Te el is olvasod előtte, amire válaszolni vélsz? Ki beszélt a WU minőségéről? Pusztán arról volt szó, hogy ugyanolyan lassú, amilyen volt. Kit érdekel, hányszor kell feltelepíteni a rendszert?
    "normális esetben egyszer telepíted fel a gépet évente vagy két évente"
    Normális esetben egyszer telepíted fel a rendszert. Az évente vagy kétévente csak bizonyos körökben szokás.
    "Ennyi erővel lehetne mondani minek gyorsabb SSD-vel a rendszer... erre lett kitalálva."
    Valami nagyon félrecsúszott nálad. Nem az SSD létét vagy használatát kritizáltam. De ez az "erre lett kitalálva" örök téma, ördögi kör. Erősebb hw-t veszel, hogy jobban fusson a rendszer, a rendszert kicsit megnövelik, beleraknak ezt-azt, így az eddig elég hw-n is lassabb lesz, emiatt új hw-t veszel... Hát tedd! Te pénzed.
    De azért felhívnám a figyelmedet a korábbi 90%-ra. Ha minden árkategóriában egyformán fogynának a notebookok, akkor is a Windows-júzerek 90%-nak az lesz a tapasztalata, hogy lassú, szöszmöszöl, még mindig.
    A fentiek költői kérdések, felvetések.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák