Új hozzászólás Aktív témák

  • coco2

    őstag

    válasz tordaitibi #139491 üzenetére

    Task manager-ben teljes forgalom ilyen 0.1 MB-ok, részint google néha, részint pedig "System". Rákattintok properties-re, annyit mond "ntoskrnl.exe", aztán találgassak, miféle folyamat miatt szüttyög folyton.

    Mai nap gyakorlatilag meg sem állt. Pár héttel ezelőtt ha újraindítottam, azonnal klattyogni kezdett, hogy leállt, mert nincs adatátvitel - az figyelmeztetett rá, hogy ne felejtsem el elindítani a quietHDD-t win reboot után. Most meg is lepődtem, hogy egyik lefagyásnál csak rebootot toltam, és elfelejtettem azt elindítani, mégsem klattyogott. Egész nap nem állt le. A fenét tud annyit szüttyögni?

    Meg tudom azt nézni valahogyan, milyen file-ok kapnak írást / olvasást? Talán nyomra vezetne a miérttel kapcsolatban.

    @Zoz:
    HDD nem problémás, gyakorlatilag új a hardver.

    @zolee001:
    Driver gondom sincs, win 10 alatt többé nem tud olyan lenni. Olyan tud lenni, hogy win 10 hiba, mert a win 10 úgyis azt rak fel, amit jónak lát. Ezzel a laptoppal már CD meg olyasmi sem jött, csak rakjak fel win 10-et, a többi netről leérkezik - és úgy is lett.

    កុំភ្លេចប្រើភាសាអង់គ្លេសក្នុងបរិយាកាសអន្តរជាតិ។

Új hozzászólás Aktív témák