Új hozzászólás Aktív témák

  • Marci112233

    őstag

    Üdvözletem!

    Korábban érdeklődtem hogy a laptopon volt home amit visszaváltottam évekkel ezelőtt 7-re, de 10 pro-ra váltanék rajta, hogy ez lehetséges-e. Akkor kiderült, hogy nem igazán lehet, de sikerült. 7 Ultimate volt a gépen, és így a neten olvasva írták, hogy frissítés még most is megy. És le is ment szépen, és aktiválta is digitálisan a 10 pro magát. Csak ugye mivel frissítettem, valami galiba lehetett, mert a laptop random fagyott, és a drivereket sem nagyon tudtam emiatt frissíteni. Így fogtam és tiszta telepítéssel újraraktam immáron egyből 10 pro-val. Ezt is aktiválta szépen ezek után.

    Viszont amit nem értek, az az hogy hetekkel ezelőtt MCT-vel csináltam pro telepítőt amit kiírtam újraírható DVD-re. Arról akartam telepíteni, de ez fogadott mindig. Ezek után fogtam és létrehoztam szintén MCT-vel egy telepítőt egy Kingston DataTraveler SE6 16GB-os pendrivre-ra. Erről egyből felment a 10. Nem értem a lemezzel mi baj volt, mert korábban is ugyanúgy készítettem el telepítőt és azok menetek szépen. A nemrég megírt lemezről Boot-olt is, azzal nem volt baj.

    Gigabyte B660 Gaming X DDR4, IntelCorei5 13600K/Arctic LF III 360,Kingston 4x8GB DDR4 3200MHz,MSI RTX 3070 Gaming X TRO,Samsung 970EVO Plus 500GB, Samsung 980 1TB SSD,Phanteks Eclipse P600S ,FSP Hydro G 650W

Új hozzászólás Aktív témák