Új hozzászólás Aktív témák

  • lobo67

    tag

    válasz sasa311 #610 üzenetére

    Köszi, sokat segítettél, és sokat segítene, ha más is leírná a hasonló tapasztalatait, szokásait.
    Eszerint neked, és a hasonló beállítottságú embereknek jól jönne pl. egy 250G/5slot-os szolgáltás, amihez azért jó nagy garantált sávszélesség jár (vagy az annyira nem is fontos, csak az átlag legyen jó?).
    A sok egyszerre futtatott torrenttel kapcsolatban még nem vagyok meggyőzve, mert egy nagy vinyó (pl. 1 TB-os), ha 100G-nyi adataton seekel folyamatosan akkor is csak a tányér 1/10-én rohangászik. Ehhez jön még a 32M cache, amit azért egy gyors neten is időbe telik kitolni. De végülis ezért van a teszt, hogy ezeket kitapasztaljam, könnyen lehet, hogy igazad lesz. De nekem (és szerintem sok más embernek szintén) biztosan nem lenne időm naponta többször "jó" torrenteket keresgélni, viszont a mellettetek levő, ugyanúgy beállított teszt szerveremre véletlenszerűen feltettem 20 torrentet, éppen megtelt a 250G, és azóta folyamatosan 1-2M között uppol. Már felment rajta 150G 2 nap alatt. Tudom, nem sok, de ismétlem, teljesen válogatás nélkül tettem fel dolgokat.

Új hozzászólás Aktív témák