Új hozzászólás Aktív témák

  • sasa311

    veterán

    válasz lobo67 #609 üzenetére

    3 Terát le (engedélyezve volt a korlátlan sávszélű FTP <-> FTP, így tudtam 100/100as belvárosi gerinchálón lehúzni is róla pikk-pakk anyagokat) és 5,1 Terát fel.
    Ezt úgy, hogy jóesetben napi 2x cseréltem torrenteket, ami a kis tárhely miatt nem volt előnyös, mivel hamar megtelt seederrel a torrent. Ergo napi 5-6x kellett volna inkább, de annyira nem érdekelt a dolog.

    A sok torrentes betolás sajnos nem igaz. Mint mondtam hosszú időre (és itt 1-2 napra gondolj hosszú idő alatt!) csak a 20-30 GB-nál nagyobb torrenteket lehet bennhagyni. Mivel a pár Gigásakat nagyon gyorsan leszedik rengetegen és szétoszlik a seed. A nagy torrenteket meg akár hetekig benn lehet hagyni, mivel a kistárhelyes seedserverek helyből kiesnek (sicc!), esetek 90%-ában ezek freeleechek is, tehát az a helyzet áll fenn, hogy sok otthoni user tölti őket sokáig, viszont kevés seed server szolgálja ki őket, mivel kevés embernek van meg a tárhelye hozzá.
    Az otthoni user feltöltési sebessége általában elenyésző.

    Meg ahogy mondtam korábban, a sok egyszerre futtatott torrentel az a baj, hogy rohangál az olvasófej a vinyón, mint hülyegyerek az esőben és összességében nem gyorsabb 20 egyszerre futtatott torrent, mintha 2-3 jó torrent futna.

    [ Szerkesztve ]

    Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

Új hozzászólás Aktív témák