Új hozzászólás Aktív témák

  • nickjames

    tag

    Sziasztok!

    A megjelenés után pár nappal feltettem a V462-t, de nem csináltam meg a reset shop, reset all-t.Működött rendesen a TV, de ma "biztos ami biztos" alapon megcsináltam. Beállítottam mindent, megkerestettem a csatornákat, de valami nagyon nincs rendben a TV-vel. Ha kábelcsatornát akarok nézni, az nem indul el, majd pár másodperc múlva újraindul a TV, de a forgó google "logónál" nem jut tovább. Ha kihúzom, akkor elindul rendesen, de TV-t nem lehet nézni, mert mindig kifagy. A kezdőképernyő is rendetlenkedik, azt írja, hogy lépjek be a Google fiókba, de hiába nyomok a Google TV beállítása gombra, nem történik semmi. A menü/ Fiókok és bejelentkezés menüben látszik, hogy be vagyok jelentkezve a google fiókba. Volt már valakinek hasonló problémája? Mit lehet vajon ezzel kezdeni? Kiegészítésként talán még fontos lehet, hogy a Reset Shop / Reset All-t követő beállítás után egyszer "kifagyott", és indulás után piros háttérem a P-MODE felirat jelent meg, és csak a kihúzás segített rajta. Kezdjem előröl az egészet? Esetleg rakjak fel egy img firmwaret? Ha van más megoldás, ezt kihagynám, nem szeretnék újratelepíteni minden alkalmazást. Előre is köszi a segítséget!

Új hozzászólás Aktív témák