Aktív témák

  • bim

    veterán

    Jó reggelt.

    Viszonylag nyugodtan ébredtem. Picit be is aludtunk.. Sajnos lelkileg picit jobban megvisel hogy cuncika nincs velünk de a mai ébredésemben az is benne van hogy este már együtt fekhetünk le. Már nagyon várom!!!!
    Tegnap egyedül dolgoztam. Ajtókat szegtem kőrbe és igazítottam méretre. Majd segítettem a kőműveseknek térkővezni. Nem voltunk sokáig és hazafelé beugrottam megnézni a gyermekeimet. Eltöltöttünk egy erős fél órát együtt. Talán inkább 3/4 óra is lehetett. Elmesélték a hetüket. Olyan igazi apa gyermek kapcsolat kezd kialakulni közöttünk úgy érzem.
    Tegnap volt az első munkanapja édesnek és izgatottan siettem haza. Sajnálattal hallottam hogy egyelőre nem jön be neki annyira ez a hely. Remélem kis idő és beszokik. Estig még volt idő így bepakoltunk a végre elkészült eperkés szobába. Már teljesen késznek tekinthető. Nagyon szép lett. Este beszélt még telefonon édes cuncival és már izgatottan várja ő is hogy lássa a szobácskáját.
    Ma még pakolgatunk és pihengetünk. Az internetet is át kell vinnem a nagyszobába. Úgy volt hogy nekiállok és 1x kifestek a konyhában de szerintem ez el fog ma maradni. Nincs hangulatom hozzá...
    Szép napot mindenkinek.

Aktív témák