Aktív témák

  • bim

    veterán

    Jó reggelt.

    Ma rendben ébredtem.Pontosan az óracsörgés előtt nyitottam ki a szemem ezáltal még fájdalmasabban érintett a vekker szirénázása.Valahogy igy hogy az ember a tudatánál van még irritálóbb ennek a szörnyetegnek a hangja.Ráadásul elsőre meg sem találtam.Az ágy mellett volt de nem ott ahol szokott lenni hanem odébb.
    Az álmom igazán édes volt igy történhetett hogy nem ébredtem meg előbb.Mondanom sem kell hogy nők voltak a dologban.Egész pontosan kettő.A többit mindenki találja ki maga... :P
    A tegnapi nap szomoru történse az az hogy mami kocsijában bedobta a kulcsot az akksi.Persze pont akkor mikor nálam van! Rögtön meg is kaptam a fejemre hogy nála eddig minden rendben volt bezzeg nálam azonnal tönkre ment.Mintha tehetnék rola hogy a hidegben nem tartja meg a töltést.Hazaértem munkábol és elzavartam akumlátort venni.Sajnos elfelejtettem mondani milyen árkategoriban vannak ezek a dolgok igy rá is sóztak egy méregdrága márkás szerkezetet.A magyar 10rugó alatt van ő meg vett egy márkásat 15-ért.Plusz 2 sarut mindössze 1800-ért. Szóval ez a tegnapi napunk közel 18rugó minusszal végződött.NYAMI!!
    Én a munkámban pont annyit teljesitettem amit elterveztem.Se többet se kevesebbet.Elkészitettem az összes kakasülőt és azokat ütögettem fel a helyükre.Természetesen ugy ahogy a szakmai nagykönyvben meg van irva.1/3-os rovással és vizszintesen...
    Ma már lesz Zoli is igy haladhatunk tovább a serkezettel.Ugy kell iparkodnunk hogy jövő szerdára meglegyünk annyira hogy neki tudjunk állni lécezni.Szerintem odáig el is fogunk jutni..
    Szép napot mndenkinek.

Aktív témák