Aktív témák

  • bim

    veterán

    Jó reggelt.

    Tegnapi nap legérdemlegesebb történése hogy hosszu idő után ujra leestem a tetőröl..Laza 5 métert zuhantam amit a felétől fejjel lefelé tettem.A történet a következő.Sóskúton csináltuk a szoknyarészt aminek nekitámasztottam a 3x9 tagos alulétrámat teljesen kinyitva.Ez 5,6méterre ér fel.Ennek a legtetején álltam amikor szépen lecsusszant a lambériáról mert a rézsüre támasztottam.A többi az már pillanatok alatt zajlott le.Azonnali kapaszkodóért nyultam de semmit nem értem el.Következő pillanatban már fejjel lefelé repültem az azután következő pillanatban pedig a hátamon a földön.Ösztönböl azonnal fel akartam álln.Vagyis megmozdulni hogy a mozdulatba belenyilal e erősebb fájdalom mert akkor törés is lehet.Semmi nem volt.Fájt mindenhol de nem tört el semi.Azután visszazuhantam és pár másodpercig feküdtem amig Zoli odaért.Össze kellett vakarnom magamat.Nagyon csunyán lezuztam a gerincem mellett és a bal bokám felett beütöttem.És persze itt ott némi zuzódás akad.
    Régebben voolt talán a discovery-n egy műsorhogy ha valaki tetőtjavit akkor az esési energiát hogyan nyelesse el.Milyen technikával.Hát jelentem ez nem működik.Az egész 2 pilanat volt és irányithatatlan.Nem sokszor estem eddig le de mindig a hátamraérkeztem.Hmmm..A macska a lábaira az ács meg a hátáre érkezik mindig?A alulétre "kicsit" deformálodott.Szerencsém hogy nem akadt be 2 fok közé a lábam vagy nem full fejre érkeztem... A legutobbi esésemnél 4métert zuhantam befelé és az egyik stihl-nek a légszürőjét törtem szét a gerincemmel.Akor egy percig nem kaptam levegőt és remegtem mint a kocsonya.Most semmi extra nem volt..
    Ma befejezzük végre vallahára ezt a tetőt.Fotokat majd készitek.
    Szép napot mindenkinek.

Aktív témák