Aktív témák

  • bim

    veterán

    Jó reggelt.

    Ujabb hétvége telt el nagyjából eseménytelenül.Tegnap anyósom megkért hogy a bejárati ajtó küszöbét cseréljem ki.Boldogan álltam neki a cserének.Végre valamit mozoghattam.Egyszerűen szétrohadt a küszöb.Felszedtem és kivéstem alóla a vakküszöböt és amit alátétnek tettek alá téglákat.Egészen lementem a szigetelésig.Majd szépen kipucoltam és kifolytattam a szigetelést ugy hogy a viz ne tudjon beszivárogni az uj küszöb alá.Utána lebetonoztam szépen az alját.Most köt a beton..Jövő hétre mindössze annyi dolgom maradt hogy méretre vágjam a fát és leragasszam vagy lefurjam.Ezt még majd meglátom. Nem volt egy nagy melo de legalább átmozgatott kicsit és anyósomnak is örömet szereztem ezzel.
    Ma cserépvágás.Megprobálom felemészteni az összes maradék cserepet.Ez azt jelenti hogy kevés a cserép.Ennek nagyon nem örülök se én se a tulaj nem fog repesni a boldogságtól.Az előttünk dolgozo "ácsok" számolták ki mennyi hiányik.Hát tévedtek..
    A far cry 2-vel szenvedek.Már 16%-ig eljátszottam de lever a viz ezzel a játékkal.Mostmár nem adom fel és végigjátszom bármennyire is nem tetszik se a grafika sem a játékmenet.
    Szép napot mindenkinek.

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák