Aktív témák

  • bim

    veterán

    Jó reggelt.

    Túlaludtuk magunkat. Vagyis én mert édes olyan kis gyűrött fejjel ébredt hogy öröm volt ránézni.
    Tegnap reggel én vittem cuncikát oviba. Mostanában olyan kis sírós lett. Direkt egy kacatos bolt felé mentünk ahol kinézett egy szép napszemcsit. Sajnos nem tudta megmutatni csak elmondta hogy rózsaszín.( mily meglepő) A bolt nem volt nyitva nekünk pedig menni kellett. Letettem az oviban és ott is volt egy kis pityergés. Mivel volt még időm munka előtt vissza mentem a boltba és miután kinyitott megvettem neki a rózsaszín napszemcsit és visszasiettem vele az oviba. Amikor meglátott ismét egy kis pityergés volt de hamar tűnőben volt az ajándék láttán. Nem is zavarogtam mert jönnöm kellett. Az apja ment érte délután. Persze neki is említették a pityergéseket.
    Nagy munkánk nem volt. Be kellett ragasztanunk 6 csavart egy előtetőnek a falba. Majd vasárnap délután tesszük rá a fát.
    Édesnek este meséltem a gyermekkoromról. Nem voltam valami jó gyerek. Eléggé elnyúlt a mese. Már majdnem bealudt rajta.
    Ma jönnek délelőtt a gyermekeim. Itt lesznek a hétvégén.
    Beüzemeltem a routert és adtam netet a Zoliéknak.
    Szép napot mindenkinek.

Aktív témák