Aktív témák

  • bim

    veterán

    Jó reggelt.

    Szokásos ébredés. Most nem zavart be az óraállítás. Mindketten jól aludtunk édes is és én is. Ő még lehet picit vissza alszik én pedig addig gépezek. De lehet inkább visszabújok mellé. Nagyon nem vagyok már álmos. Úgy érzem kialudtam magamat.
    Tegnapi napunk teljes nyugalomban telt. Hajnali kelés után visszabújtam édes mellé és aludtunk még picit. 8 felé ébredtünk fel. Lementünk a boltba vásárolni és utána reggeliztünk. Édes nekifogott a főzésnek én meg mostam egyet. Miután elindítottam a gépet szétszedtem a vga-t és átszereltem a hűtését. A gyári hűtése nagyon fos. Kicsit tuningoltam is. Persze csak érzéssel nehogy tönkre menjen. Belekezdtem a metro 2033-ba is. Hát leesett az állam hogy milyen gyönyörű játék! Persze a vga-mat felzabálja. Szerencsére a CRT-t szépen vissza tudom venni kisebb felbontásra így azért valamennyire fut a játék rajta.
    Délután dolgozott édes. Este megvártam hogy hazaérjen és együtt aludtunk el.
    Ma délelőtt megy szerelmem dolgozni. Este végre érkezik haza cuncika is. Már nagyon hiányzik !
    Szép napot mindenkinek.

Aktív témák