Aktív témák

  • bim

    veterán

    Jó reggelt.

    Szét vagyok hullva. Nem aludtam valami jól. A tegnapi napom nagyon nyomottra sikerült. Egész nap tompán fájt a fejem és fáradt voltam a melegfront miatt. Egyre szarabbul érint a melegfront. Amikor nagymamám panaszkodott emiatt akkoriban csak nevettem rajta. Most már értem miről mesélt.
    Reggel elvittem cuncikát az oviba. Tegnap volt fotózás az oviban így duplán odafigyeltem hogy még szebb legyen mint amúgy alapból. Meghitt ölelgetős búcsú után rohantam haza mert mennünk kellett tárgyalni. Persze előtte beugrottam a pékségbe és édesnek vittem a boltba ennivalót. Egész délelőtt elvoltunk munkát nézni. Ha minden összejön akkor holnap talán már kezdhetjük is a munkát. Már semmit nem is mondok ez ügyben mert még a végén megint semmi nem lesz ebből a munkából sem.
    A délután nyugisan zajlott. Elmentem édes elé a bolthoz és onnan egyenesen mentünk az oviba cuncikáért. Hazaérve mindenki tette a dolgát. Édes főzött mi pedig sokat ettünk. :DDD
    Ma reggel elviszem cuncikát az oviba és hazaérve a szokásos házimunkát végzem. Remélem holnap már mást írhatok...
    Szép napot mindenkinek.

Aktív témák