Új hozzászólás Aktív témák

  • Morden24

    nagyúr

    válasz floatr #33 üzenetére

    Szerintem most is vígan megtehetné egy OEM, hogy teszem azt kizárólagosan OS nélkül ad el gépeket. De úgy tűnik, senki nem sejt olyan óriási piaci rést ebben, hogy rágerjedjen... :U

    De még mindig mondom, kár belelovallni magad: NEM vagyok a dolog ellensége, tőlem nyugodtan vehet valaki bármilyen brand gépet bármilyen támogatott, vagy nem támogatott OS-el.
    Ennek persze az lesz a vége, hogy elég sok csalódott júzer fogja felhívni az adott OEM supportját azon nyifogva, hogy bizony ezt a gépet csak Windows-on tudja 100%-osan használni. Ja, mert hogy az OEM másrva viszont semmilyen supportot, így előtesztelést sem vállal, az más...

    Egy szó, mint száz: bárki vehet tőlem OS nélkül rendszert. Azt mondjuk elvárni, hogy bárki vehessen BÁRMIVEL brand gépet (tehát előtelepített rendszerként), az baromság.
    És mint írtam már, a visszatérítéssel is egyetértek, de nem tartom logikusnak az itt felvázolt formát.

    Büntetésre - nemtom, a magyar FSF is inkább az MS-ellenes propagandát, semmint a fogyasztók tájékoztatását, vagy védelmét helyezte előtérbe? Mondjuk nem lennék meglepve.

    [ Szerkesztve ]

    Sectumsempra - For Enemies

Új hozzászólás Aktív témák