Új hozzászólás Aktív témák

  • Puma K

    veterán

    "Bár a széria új részét rengeten (elgépelés) várják, meglepő módon egyre több ember fejezi ki nemtetszését a játékkal kapcsolatban, holott továbbra sem tűnik rossznak a széria 3. része."

    A GTA széria mellett a Mafia első részét is imádom.

    A Mafia második része egy befejezetlen félkész játék, amit elsőre szinte megállás nélkül letoltam ~10 óra alatt. Majd később is párszor végigjátszottam, de egyáltalán nem ragadt magával úgy mint az első. Pedig nem tűnt rossznak akkoriban és reménykedtem, hogy legalább tartalmasabb DLC-kkel kihoznak belőle valami egészen jót. De nem így történt...

    Ez a harmadik rész meg az eddigi alapján nem tetszik... maximum a pálya jön be hogy milyen részletes, tagolt és nagynak tűnik, de ennyi.
    A kocsik irányíthatósága és törése az eddigi videók alapján siralmas. Tudom nem autós szimulátor, de már az első részben is jobban törtek a verdák, ki lehetett lőni az üzemanyagtartályt, ami ha kiürült megállt az autó, lehetett a váltót állítani, hogy manuális vagy automata legyen amit ha hegymenetnél manuálba állítottál gyorsabban jutott fel az ember és volt index is. Ezek mind-mind olyan apró dolgok amik pluszt adtak számomra a játék játszása során.

    Ez a harmadik rész eddigiek alapján lelketlen, de majd talán ha játszom vele változik a véleményem.

    "Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

Új hozzászólás Aktív témák