Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Black Plague

    tag

    válasz Tikakukac #81 üzenetére

    CPT.Pirk Én még mindig úgy tudom hogy a Windows nem kizárólagos oprendszer előállító ha nem tetszik akkor ma már le tudod cserélni minimum 5 oprendszerre és az a legjobb az egészben hogy gyakorlatilag a windows progiknak ugye megvan az ingyenes megfelelője ..ÉN pl Kingsoft Office-t használok a MS office helyett és tökéletesen megfelel az MS meg azt mond amit akar ez a dolga hogy eladja az új terméket...

    Tikakukac
    Vázoltad a szitut. Konkrétan az van, hogy ha akarod ha nem, egyre több notihoz vagy win8-at használsz vagy szívsz. És ez baj, nem kicsit, nagyon

    Ez sem igaz mert most csak úgy blikkre ha felmégy pl a Laptop.hu ra vagy bármilyen oldalra igen sok gép van amit síma Dos-sal árulnak és azt raksz rá ami neked tetszik..Ja hogy a WIN7 nek nemsokára lejár a támogatása ?? Ott volt az XP esete olyan sikeres rendszer volt hogy megtoldották..Elképzelhető hogy ez lesz a win7 esetében is mert az MS sem hülye ha látja hogy egy oprendszere sikeres akkor magára hagyja...

    .DE még a Boltokban sem láttam pisztolyos MS embereket hogy nézték volna a vásárlókat hogy ha nem Win8-as készüléket vesz akkor a vásárlás után berángatták volna egy kocsiba és egy elhagyatott helyen lelötték volna mert nem Win8-at vesz...Egyszerú a képlet van egy cég jelen esetben aZ MS aki szeretne minnél többet eladni az új oprendszeréből és igen agresszíven reklámozza..Most sokan úgy írkálnak itt ennek kapcsán mintha az APPLE nem ezt csinálná az ÚJ Iphone vagy IPAD je apropóán....

    DE az a legszebb az egészben hogy megvan a választási lehetőségünk vagy megvesszük vagy nem....

    A Vállalati szektorba sem másabb a helyzet csal naygobb léptékben...Ha a MS vállalati partnerei egyszer összefognának és közösen lépnének fel az MS nél lehet ott is változna pár dolog..De NEM ittt minden ember embernek farkasa....

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés