Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Szili17

    aktív tag

    válasz Debilon #5060 üzenetére

    Abszolút így van ahogy mondod! Csak úgy vettem ki itt a beszélgetésből, hogy van akinek újdonság hogy szándékosan csal az autó órája. :) Ezért gondoltam mögé toldom, hogy számít az abroncs/felniméret, sőt a téli/nyári szett között egy pici különbség, így ha ezen valaki változtat az is befolyásolja.

    (#5067) Runo Fogod otthon megtervezed az utat és úgy adott nagyítás mellett (ahogy működés közben fogod látni) végig görgeted a térképet a tervezett út mentén, így leszedi a csempéket szépen. Majd fogod magad és elindulsz. Csak így igazából kiheréled szegényt és a végén bosszúból még kirúgsz a 4 lábából 3-at. Mert se jelenteni nem tudsz, se mások jelentését nem látod, se a dugót nem kerüli jól (ha közben kialakul), mert ugye időközben is tud változni a helyzet, egy baleset vagy valami.
    Persze átérzem, nekem sem volt mobilnetem régen, de én nagyon örülök magamnak, hogy már van és tényleg nem kell GB-okban gondolkodni, mert a térképrészleteket még cache-eli is, de nem akarom rád tukmálni.
    (Az én példám nem reprezentatív, mert nem autózom minden nap, de márciusban a telefon szerint 13,2 MB adatot forgalmazott márciusban a Waze.)

    Mikor ezt írtam bevillant, hogy valaki említette, hogy mennyi mindenhez kér hozzáférést és bár szívesen leírnám én is újra, felesleges lenne, ha már ezt előttem megtették nálam okosabb, ügyesebb meg nagyobb emberek. Ide tessék kattintani, köszönöm!

    "Facts are stubborn things; and whatever may be our wishes, our inclinations, or the dictates of our passions, they cannot alter the state of facts and evidence."

Új hozzászólás Aktív témák