Új hozzászólás Aktív témák

  • Abu85

    HÁZIGAZDA

    válasz rumkola #5123 üzenetére

    Nem írtam, hogy az NV szar. Egyszerű tényt közöltem, az elmúlt évek legrosszabbul optimalizált játékai TWIMTBP program keretében születtek. Ezt más is látja. Lásd fentebbi hsz-ek. A Metro 2033-nak nagyon egyszerű a feladata. El kell adnia a GTX 470 és 480-at (főleg párossával), erre vették meg a játékot.
    Más játékokkal más a szerződés. Bár ott is láthatunk érdekességeket. PL.: Batman AA és NFS: Shift (1.0-ás változat). Nem hiszem, hogy ez mindenkinek az előnyére válik. Sokkal jobb lenne, ha az NV a hardverek fejlesztésébe ölné az energiáját. Talán még árverseny is lenne, és nem az AMD kínálná az összes szegmensben a legjobb terméket (áron felül persze). Emlékezhetünk, hogy a HD 4800 és a GTX 200 csatájánál milyen elégedett volt mindenki. Az árak is tök jók voltak. Aztán az NV-nek beütött, hogy ha ezt a felfogást folytatja, akkor csak rövidtávon van élete ezen a piacon, így elő kell húznia a zárt rendszereket, és a fejlesztőkkel szerződéseket kell kötni, hogy az egyes effektek csak GeForce-on legyenek elérhetőek. Az AMD ment tovább az úton, szépen fejleszti a killer hardvereket, amiket most annyiért ad, amennyiért nem szégyell. Ez több szempontból sem jó a fogyasztónak. Egyrészt, nagyon drágák a kártyák, másrészt a zárt szabványok felemésztik a piacot. Két választás van. Vagy vesz a júzer nagyon drágán nagyon gyorsat, vagy hasonló áron lassút, de legalább van AA a Batman-ben. Ez az egész Bullshit. És láthatóan a drágán csak a gyors megy el, így az NV-nek jó lenne a terveit még egyszer átgondolni. Abban sem vagyok biztos, hogy a Metro 2033 meghozza a várt eredményt, csak egy újabb csapatot küldtek az enyészetbe. Szerencse, hogy kint van Xbox 360-on, ami megmentheti a projektet és a fejlesztőket. :) (Sajnos ezt a Flagship Studios és az Action Forms nem mondhatja el, így ők csak köszönetet mondhatnak a néhai "támogatásért")

    [ Szerkesztve ]

    Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

Új hozzászólás Aktív témák