Új hozzászólás Aktív témák

  • Dyingsoul

    veterán

    válasz Crytek #16855 üzenetére

    A graf butítást ne így fogd fel. Aki multiplayer játékkal játszik (pláne e-sport címmel) és fontos neki a helyezés, a játékban nyújtott teljesítménye, az mindent megtesz azért, hogy jobb eredményeket érjen el. Ide tartozik akár a modolás (amennyiben az EULA nem tiltja) és a grafika részletességének csökkentése. Például a foliage effekteket minden FPS-ben kötelező levenni low-ra, mert feleslegesen zavaró. MP-ben nem gyönyörködünk a fű részletességében az csak nehezíti az ellenfelek láthatóságát. Ugyanígy a sok effekt, csillogás, godray stb. Engem GTA 5-ben jobban zavart mikor a DoF miatt nem vettem észre egy ellenfelet, mint hogy azt figyeljem milyen szépre megcsinálták az effektet. Pár halál után nagyon frusztráló tud lenni a sok csilli-villi multiban.

    Single playerben teljesen más a helyzet, ott lehet és kell is gyönyörködni mindenben. :) Ezért ne úgy képzeld el, hogy ha valaki multizik akkor mindent low-on és mediumon játszik csak azt a pár címet amiben épp fontos neki a helyezés illetve a magas fps. Witcherben én sem bánom ha 60 fps-en zötyög, azt úgy is kontrollerrel játszom. :DDD Amúgy bocsi az offért én részemről befejeztem, várom május 30-át hátha lesz valami. :B

    - Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

Új hozzászólás Aktív témák