Keresés

Aktív témák

  • Thusor

    őstag

    Üdv mindenkinek!

    Hát arra is sor került, hogy mások véleményt kell kikérnem nőügyekben. :)

    Tehát röviden az a szitu, hogy van egy lány az egyetemen akit az utóbbi 7-8 hónapban egyre jobban megkedveltem. Először csak az egyetemen beszélgettem vele, majd később már MSN-en is. Ekkor még volt barátnőm, ezért sem gondoltam többre mint barátság. De azóta már szétmentem az akkori barátnőmmel.

    Így az egyetemi lánnyal egyre jobban elmélyült a kapcsolatom. Az utóbbi 3 hónapban, már ott tartunk, hogy szinte minden héten találkozunk, elmegyünk kirándulgatni, sétálni. Próbáltam nála puhatolózni, hogy csak barátnak tekint rám, vagy többet is szeretne, mert sajnos ez a lány fiukkal is szokott barátkozni, így nehéz megállapítani, hogy most akkor tőlem mit is akar ;). Eddig nem sokra mentem, nem tudtam belőle kiszedni, hogy van-e nála esélyem, mert egyszer tényleg csak barátként viselkedik, egyszer meg sokkal többként. Például most a vizsgaidőszakban, minden vizsga után elmegyünk a közeli parkba sétálni, illetve kiülünk beszélgetni. Ezen beszélgetések közben sokat ölelget, fogja a kezem, illetve sokat puszilgat, sokszor mondja hogy szeret, és még beceneveket is adtunk egymásnak...:) Séták közben is Ő maga is elvárja, hogy fogjam a kezét és úgy sétáljunk. Ezért sem értem, hogy akkor most mit is szeretne...ha tényleg csak barátként tekint rám, akkor ez a sok ölelgetés, összebújás, puszilgatás nem túl sok véletlenül ahhoz, hogy tényleg csak barátja legyek? Az utolsó ilyen sétánk során is azt tervezgette, hogy egész nyáron mennyi helyre fogunk együtt elmenni...és milyen jó lesz a nyarat együtt tölteni.

    Számomra a lány kezd többet jelenteni, mint egy barát....hát igen, nem véletlenül mondják, hogy fiú-lány között nincs barátság csak egy ideig, amíg az egyik nem szeret bele a másikba.

    Az lenne felétek a kérdésem, hogy szerintetek mondjam meg a lánynak, hogy én többet szeretnék tőle mint barátság? Ettől azért félek kicsit mert mi van ha Ő nem szeretne többet, csak barátként tekint rám...ezzel pedig tönkretenném a kettőnk közötti kapcsolatot, de azt sem szeretném, hogy elfojtsam az érzéseimet. Hát most ebben a nagy dilemmában vagyok...;)

    [ Szerkesztve ]

    AOC Q3277PQU monitor / HP Workstation z600 / Synology DS1618+ / Synology DS218+ / DELL PowerEdge T20 / Xbox Series X / Apple MacBook Air (M1)

  • Thusor

    őstag

    válasz Louro #22434 üzenetére

    Erre már én is gondoltam...:D

    De még a szájra puszit nem vállaltam be...de száj mellé közvetlenül igen. Na meg egyik összebújásunk alkalmával bepróbálkoztam azzal, hogy annyira közel hajoltam az arcához mintha meg akarnám csókolni...de aztán csak megböktem az orrommal az Ő orrát :D. Tudom ez most hülyén hangzik, de hát nem nagyon akartam letámadni...mert nem tudom, hogy Ő mit is szeretne igazán. Ezen alkalmak során nem hisztizett, hogy mégis mit gondolok...szóval nem borult a bili :D

    Legközelebb megpróbálom a szájra puszit...végülis nincs vesztenivalóm, ha meg gáz van akkor majd mindent letagadok :)

    AOC Q3277PQU monitor / HP Workstation z600 / Synology DS1618+ / Synology DS218+ / DELL PowerEdge T20 / Xbox Series X / Apple MacBook Air (M1)

  • Thusor

    őstag

    válasz Bibby #22436 üzenetére

    Na úgy látom most kijött a Lámaságom :)

    Nem is azzal lenne gond, hogy letámadom...hanem azzal hogy jól megértjük egymást, jól elbeszélgetünk...és én ezt nem szeretném azzal tönkretenni, hogy többet gondolok, mint Ő csak egy egyszerű barátságot.

    AOC Q3277PQU monitor / HP Workstation z600 / Synology DS1618+ / Synology DS218+ / DELL PowerEdge T20 / Xbox Series X / Apple MacBook Air (M1)

  • Thusor

    őstag

    válasz Csakénvagyok #22437 üzenetére

    22 éves vagyok. :D

    Nem azon filózom, hogy megcsókoljam-e, hanem azon, hogy a barátságunkat érdemes-e tönkretennem azzal, hogy megcsókolom...holott Ő csak barátságot szeretne semmi többet. Mert ezzel megromolhat a kapcsolatunk, hogy én többet szeretnék. Nekem ezzel van a gondom, nem azzal hogy most megcsókoljam :D

    AOC Q3277PQU monitor / HP Workstation z600 / Synology DS1618+ / Synology DS218+ / DELL PowerEdge T20 / Xbox Series X / Apple MacBook Air (M1)

  • Thusor

    őstag

    válasz Goose-T #22441 üzenetére

    Köszönöm mindenkinek a tanácsokat.

    Tudom, ebbe már én is belegondoltam, hogy ha nem cselekszem akkor elveszítem a lehetőséget abban az értelemben, hogy valaki mással jön össze. Nem akarom elfojtani az érzéseimet, csak eddig tanácstalan voltam...de ez most másképpen lesz.

    Még egyszer köszönöm mindenkinek a segítségét. Majd beszámolok, hogy mi lett a dologból. :)

    AOC Q3277PQU monitor / HP Workstation z600 / Synology DS1618+ / Synology DS218+ / DELL PowerEdge T20 / Xbox Series X / Apple MacBook Air (M1)

  • Thusor

    őstag

    Na szóval egy kis helyzetjelentés a szerelmi életemből :)

    Elhívtam szombatra a Margit szigetre sétálni a leányzót. Na majd meglátjuk, hogy hogyan sül el az a csók...majd drukkoljatok :D

    Ma puhatolóztam nála, hogy hogyan viselkedik más srácokkal akikkel barátkozik...pontosabban ez volt a kérdésem "Te minden barátodhoz úgy viszonyulsz mint hozzám?"

    Erre azt válaszolta, hogy "Akadtak hozzád hasonlók az életem során, bár mondjuk azért nem ennyire volt közvetlen a viselkedésem mint veled mostanság"

    Szerintetek? Van esélyem nála, hogy nem csak barátkozni akar?

    AOC Q3277PQU monitor / HP Workstation z600 / Synology DS1618+ / Synology DS218+ / DELL PowerEdge T20 / Xbox Series X / Apple MacBook Air (M1)

  • Thusor

    őstag

    Na, ide is jó régen írtam már..a beígért helyzetjelentés is elmaradt ;) Na de akkor most bepótolom.

    Szóval úgy 2 hónapja kértem tőletek tanácsot abban, hogy hogyan is közeledjek egy lányhoz az egyetemen, akivel csak barátságnak indult a kapcsolatunk. Azóta a barátnőm lett, és boldogok vagyunk együtt, igaz voltak apróbb összezörrenéseink abból adódóan, hogy én túlságosan ragaszkodó vagyok...ő pedig nem ennyire.

    Ezt úgy kell érteni, hogy ha több napig nem tudunk valami oknál fogva találkozni, akkor én többször küldök neki SMS-t, hogy megkérdezzem mi van vele, vagy egyszerűen valami frappáns SMS szöveggel üzenem meg neki hogy hiányzik. Ő nem nagyon értékeli azt hogy ennyire ragaszkodom, többször megemlítette, hogy neki én nem hiányzom ennyire, sőt példaként felhozta azt is, hogy ha most kiköltözne akár 1 évre is külföldre és addig nem találkoznánk, még akkor se hiányoznék neki. Ezt akkor szóvátettem ami nem nagyon tetszett neki, és közölte, hogy Ő ennyire nem tud valakihez ragaszkodni, hogy hiányozzon nek...elfoglalja magát és észre se veszi ha a párja nincs mellette. Múltkor például 2 megbeszélt találkozónkat mondta le, amit előre beterveztünk közösen, mert Ő most 1 hétre elment a szüleivel nyaralni, és bejelntette, hogy utána is max augusztus végén fogunk tudni talizni mert sok dolga lesz így majdnem 4 hétig nem találkozunk. Szerintetek velem van valami baj, hogy ennyire ragaszkodó vagyok, és ennyire tudok valakit szeretni, hogy 1 hét távollét után már nagyon hiányzik, vagy az a természetes ahogy a barátnőm viselkedik, hogy nem hiányzom neki? Nem értem ezt az egészet.

    Többször mondja, hogy szeret és néha még azt is említi mostanában hogy hiányzom neki...de most is például 1 hétig nyaralt a szüleivel, tegnap jött haza. MSN-en beszélgettünk mondta, hogy barnult, de majd én megítélhetem hogy mennyire. Erre kérdeztem, hogy mikor ítélhetem meg, és kiválasztottam a hétfői napot, hogy talizzunk...erre kijelentette, hogy tulajdonképpen nem is tudja, hogy mikor érne rá...így inkább maradjunk abba, hogy legkorábban 2hét legkésőbb 3hét múlva talizunk...

    Eddig ezt nem tettem neki szóvá, hogy hogyan hiányozhatok neki ha egyszerűen mostanában mintha kerülne. Egyre jobban tolja ki a talik időpontjait későbbre arra hivatkozva, hogy sok a dolga...pedig meg lehetne oldani a találkozókat, hiszen még egy egyetemre is járunk nyáron a laborba dolgozni így még ott is tudnánk találkozni mégha csak 1 órára is, de legalább láthatnám. Lehet, hogy bennem van a hiba és nem kellene ennyire ragaszkodnom a barátnőmhöz hogy eröltessem a találkozókat, de akkor sem értem hogy miért furcsa neki az ha hiányzik nekem.

    Mi a véleményetek erről? (tudom kicsit hosszúra nyúlt a történet)

    AOC Q3277PQU monitor / HP Workstation z600 / Synology DS1618+ / Synology DS218+ / DELL PowerEdge T20 / Xbox Series X / Apple MacBook Air (M1)

  • Thusor

    őstag

    Hát köszönöm a válaszokat, én is sokat filóztam ezeken a dolgokon és ugyanerre jutottam mint ti.

    Azt is észrevettem hogy sokszor olyanokon bedurcizik amik kis dolgok, vagy egyszerűen félreért dolgokat és azon durcizik ami nincs is úgy. Most is mondtam neki hogy hétfőn és kedden nincs egyetemen áram...de neki be kell mennie mert ugye locsolnia kell a gombáit, amiket a kisérletéhez nevel...én is szerettem volna elkisérni, de Ő teljesen bedúrcizott azon hogy én nem is szeretném elkisérni, mert közöltem hogy áramszünet lesz, és úgy vette hogy eszem ágában sincs elkisérni. Szóval sokmindenen bedúrcizik amin egy normális kapcsolatban nem is tennének meg, és sokszor félreért engem. Aztán én érzem magam mindig rosszul hogy megbántottam...pedig nem bántottam meg csak Ő ért félre és könnyen durcis lesz.

    Tudom hogy szeret, és én is szeretem...néha egyébként nagyon meg tud lepni azzal hogy azért hiányzom neki...mert a nyaralása során is küldött nekem egy levelet és képeslapot, hogy hogy van és milyen a nyaralás...de azért az a sok félreértés és az azokból adódó durcizás nagyon rosszul esik nekem. De az biztos hogy én jobban ragaszkodom hozzá, és jobban szokott nekem hiányozni mint Ő nekem. Hát az biztos, hogy ezt meg kellene vele beszélnem...csak nem nagyon merek belekezdeni, mert megint nagy durcizás lenne a vége és csak én érezném megint rosszul, és én kérnék végül tőle bocsánatot, amikor nem csnáltam semmit sem.

    AOC Q3277PQU monitor / HP Workstation z600 / Synology DS1618+ / Synology DS218+ / DELL PowerEdge T20 / Xbox Series X / Apple MacBook Air (M1)

  • Thusor

    őstag

    válasz Ticsi. #24905 üzenetére

    Igen elég makacs...amit a fejébe vesz azt véghez is viszi. Valószínűleg az aktív sportolás miatt nevelődött ez belé :). Az biztos hogy gyors számára a tempó, hirtelen érte az hogy én belecsöppentem az életébe..nem számított rá :). Elmondása szerint sok csalódás érte az életében..emiatt ilyen lett a természete.

    Azt tudom, hogy sokat kell majd még vele erről beszélgetnem...és megértőbbnek kell lennem vele, mert biztos neki is meg van az oka, hogy miért ennyire távolságtartó, de néha nehéz. Na meg a durcik, hogy félreért is zavar. De remélem idővel majd jobb lesz és túljutunk ezen is.

    AOC Q3277PQU monitor / HP Workstation z600 / Synology DS1618+ / Synology DS218+ / DELL PowerEdge T20 / Xbox Series X / Apple MacBook Air (M1)

  • Thusor

    őstag

    válasz bandus #24910 üzenetére

    Hát jelenleg most ott tartok, hogy a mai durcijával, ami egyébként teljesen alaptalan volt...mert kiforgatta a szavaimat, annyira megbántott, mert azt mondta, hogy mivel szeretném Őt látni akkor küld majd egy fotót, ami felér azza mintha találkoznánk és átölelném.

    Annyira megbántott hogy rácsaptam az MSN-t, szerintem nálam jelenleg itt szakadt el a cérna...se telefon, se MSN, se SMS-t nem fogok neki küldeni, majd ha felfogta hogy mennyire megbántott és abbahagyja a szavaim kiforgatását, és az álandó durcizást akkor majd felkeres ha akar ha meg nem akkor felfogtam hogy nem túlzottan szeret. Én hiába szeretem, ha mindig minden szavamban keresi a kiforgatni valókat és bedurcizik aztán tőlem várja a bocsánatkérést. Szóval most itt tartok.

    Azért remélem, hogy hamar túljutunk ezen mert nagyon hiányozna ha nem lenne az életemben, bármennyire makacs és lobbanékony, durcis természete van nagyon szeretem.

    AOC Q3277PQU monitor / HP Workstation z600 / Synology DS1618+ / Synology DS218+ / DELL PowerEdge T20 / Xbox Series X / Apple MacBook Air (M1)

  • Thusor

    őstag

    válasz tildy #24920 üzenetére

    Hát igen, nem nagyon tudok kiigazodni rajtuk :$

    Én se vagyok künnyű eset, ezt jól tudom. De a barátnőm nagyon könnyen megbántódik, és már tényleg ott tartok, hogy semit sem merek neki mondani mert már attól félek hogy mikor harapja le a fejem, és durcizik be újra.

    Volt egy olyan eset a vizsgaidőszakban, hogy nagyon sokat tanult éjjelbe menőleg, így ki is fáradt. Szerettünk volna együtt lenni a vizsga utáni napon de annyira elfáradt, hogy már MSN-ezés közben is elaludt, így azt tanácsoltam neki, hogy inkább aludjon, pihenjen...majd talizunk miután pihent. Ezen annyira megsértődött, hogy én nem is szeretném vele tölteni az időt, hogy napokig azt hallgattam hogy nem is szeretem vele tölteni az időt. Pedig szerintem én nem is akartam semmi rosszat, csak egyszerűen jót akartam, hogy tudjon pihenni.

    Hát most csak annyit tudok tenni, hogy várok..aztán majd kiderül hogy kezdeményezni fogja-e a talit, hogy beszélgessünk. Vagy van valakinek jobb tanácsa hogy mit is kellene tennem az ügyben, hogy jobban megbízzon bennem, és hogy valahogy meg tudjam vele értetni, hogy egyáltalán nem esik nekem jól hogy sokat kiforgatja a szavaim és alaptalanul bedurcizik és hogy ennyire lobbanékony természetű?

    AOC Q3277PQU monitor / HP Workstation z600 / Synology DS1618+ / Synology DS218+ / DELL PowerEdge T20 / Xbox Series X / Apple MacBook Air (M1)

  • Thusor

    őstag

    válasz tildy #24923 üzenetére

    Hát ciklikusnak nem lehet mondani...minden héten megbántódik valami, jó valamikor van rá oka, de sokszor nincs..vagy kicsi ügyeken sértődik meg. Egyszer beszélgettem vele erről a ragaszkodás és hiányzás dologról vele, akkor azt mondta, hogy régebbi kapcsolataiból adódik, hogy kételkedő, és nem tud annyira ragaszkodni mint én, hogy már egy hét alatt is megérzem ha nincs mellettem a párom. Azt mondta, hogy már sokat csalódott...ezt én megértem de akkor is nagyon bosszantó, hogy ennyire durcizik velem..és hogy nem bízik bennem. A problémáit sem osztja meg velem, ha segítségem felajánlom elutasítja...arra hivatkozik mindig hogy egyedül is meg tudja oldani.

    Hát nehéz ügy...de én kitartó vagyok, nem szeretném elveszíteni, mert ennek ellenére is nagyon szeretem...amit már nagyon sokszor megemlített Ő is, hogy mennyire kitartó vagyok pedig mellette nehéz egy párkapcsolat...hát most már tudom mire gondolt ;). Meg ami tényleg nagyon fájt, hogy azt mondta, hogy 1 évig is kibírná úgy hogy nem hinyoznék neki, na meg ami tényleg nagyon kiverte nálam a biztosítékot annó, beszélgettem vele a nagy Ő-ről, hogy hogyan képzeli is el...és én őszintén bevallottam neki hogy ki tudja lehet hogy neke Ő a nagy Ő, erre határozottan azt felelte hogy nem hinné..és szerintem ez is baj lehet hogy Ő nem veszi annyira komolyan a kapcsolatunkat, egyáltalán nem tervez előre mint ahogy Én szoktam...határozottan mindig fel is melegeti hogy álandóan előre tervezgetek.

    [ Szerkesztve ]

    AOC Q3277PQU monitor / HP Workstation z600 / Synology DS1618+ / Synology DS218+ / DELL PowerEdge T20 / Xbox Series X / Apple MacBook Air (M1)

  • Thusor

    őstag

    válasz kisboxi #24926 üzenetére

    Hát szerinem én a részemről a fél karomat is oda adnám, ha meg tudnám érteni a női gondolkodást...akkor talán én is jobban boldogulnék a kapcsolataimban :$

    AOC Q3277PQU monitor / HP Workstation z600 / Synology DS1618+ / Synology DS218+ / DELL PowerEdge T20 / Xbox Series X / Apple MacBook Air (M1)

  • Thusor

    őstag

    Végül felkeresett MSN-en a barátnőm és röviden közölte hogy a hétfőt egyedül tölti mert sok dolga van...eddig rendben is van. Aztán kérdeztem hogy akkor kedden talizunk, közölte akkor is dolga van...akkor mondtam hogy szerdán, erre azt felelte hogy ne nyúzzam. Enyhén szólva ezek után Én biztos nem fogok programokat tervezni és kérdezgetni Őt hogy mikor ér rá, ha még időt sem akar rám szakítani. Egyre jobban az az érzésem, hogy ezekkel a durcikkal el akar üldözni és kerül engem. De nem tudom miért. Amikor rákérdeztem hogy kerül-e akkor azt mondta hogy ilyen kérdésre nem is válaszol.

    Valahogy azt érzem hogy így ez a kapcsolat nem lesz valami hosszú, ha Ő nem tud túl jutni ezeken a dolgokon, én meg már nem tudom ezt nyugodtan tűrni.

    AOC Q3277PQU monitor / HP Workstation z600 / Synology DS1618+ / Synology DS218+ / DELL PowerEdge T20 / Xbox Series X / Apple MacBook Air (M1)

  • Thusor

    őstag

    Ma leültünk a barátnőmmel és átbeszéltük a dolgokat, hogy miért is kerül mostanában. Elég nehezen tudtam belőle kiszedni mi bántja, mert nem amolyan rögtön elmondom a bajom tipusú lány hanem az a fajta aki inkább magában tartja és egyedül próbálja megoldani. Így sok faggatás és győzködés után elmondta, hogy otthoni gondjai vannak és sok a melója, dolga...így elég morcos és hangulat ingatag. És azért kerül az utóbbi időben, mert nem akar megbántani, mert ha gondja van akkor nagyon könnyen megsértődik minden apró dolgon és nem akarja, hogy valamilyen beszólásával teljesen megbántson. Mint ahogy MSN-en is megtette néhányszor. Így tulajdonképpen már érthetővé válik hogy miért ilyen mostanában...elmondtam neki hogy számíthat rám ha bármilyen baja van akkor nyugodtan elmondhatja...még akár az éjszaka közepén is felhívhat telefonon ha beszélgetni szeretne. Annyira megörült, hogy ennyire mellette vagyok és kitartok mellette, hogy végül is a mai napot náluk töltöttem :D. És a héten többször is talizunk. Megoldódni látszik a problémám. Jobb hogy azokra hallgattam akik azt mondták, hogy üljek le vele beszélgetni, és nem rögtön a legrosszabb megoldásra hagyatkoztam, hogy donjam ki. Nem hiszem hogy egykönnyen meg tudnék Tőle válni...hiszen nagyon szeretem, és tudom hogy Ő is szeret engem. Csak egyszerűen nem az a fajta aki meg tudja osztani a párjával a gondjait, mert elmondása szerint soha nem számíthatott az eddigi életében senkire sem, és most neki még új ez a helyzet hogy ennyire kitartok mellette, és mindig próbálok neki segíteni.

    Hát remélem ez így is marad, hogy mindig mindent meg fogunk tudni majd beszélni, mert akkor egy igen szép jövő elé néz a kapcsolatunk :D.

    AOC Q3277PQU monitor / HP Workstation z600 / Synology DS1618+ / Synology DS218+ / DELL PowerEdge T20 / Xbox Series X / Apple MacBook Air (M1)

  • Thusor

    őstag

    Ezek a nők mindig ki tudnak akasztani. Most vagy velem van baj, vagy egyszerűen csak én kerülök mindig nehéz helyzetekbe.

    A legutóbbi problémát sikerült megoldanuk a barátnőmmel, most jelenleg már képes megosztania velem a problémáit, persze azért néha faggatni kell de legalább már elindultunk azon az úton hogy egy működő bizalmi kapcsolat kiépüljön közöttünk.

    Most egy számomra új probléma lépett fel. Mégpedig az, hogy anakidején már említette a barátnőm, hogy a baráti köre inkább fiúkból áll és a legtöbbjük régebben szerelmesek voltak bele, de aztán nem lett belőle semmi mert a barátnőm nem akart tőlök semmit. Ezt egy kicsit furcsálottam, de hát gondoltam amúgy is verseny szerűen sportol, sok ismerőse van, így elhesegettem a féltékeny gondolataimat. Régebben bejelentette, hogy hétvégén egyik nap a közeli utcájukban lévő barátjához megy vacsizni és beszélgetni, és ott is alszik. Az illetőleges barátja persze srác, és csak kettesben lesznek. Szóvá tettem neki akkor, hogy engem ez elég erősen zavarna, persze megbízom a barátnőmben, de akkor is ott van bennem az a furi érzés, hogy kettesben lesznek. Végül Ő megigérte, hogy úgyis közel lakik hozzájuk akkor majd éjjel hazamegy és nem alszik ott.

    Ma meg elérkezett a nap, hogy holnap megy a sráchoz vacsizni...és bejelntette nekem hogy Ő nem tölti otthon az estét, és a srácnál alszik és csak másnap reggel ér haza. Hát ennyit arról hogy megbeszéltük, hogy engem zavar a dolog.

    Mi a véleményetek a dologról? Én reagálom túl a dolgokat ebből a vacsi és ottalvás dologból, vagy mást is zavarna?

    AOC Q3277PQU monitor / HP Workstation z600 / Synology DS1618+ / Synology DS218+ / DELL PowerEdge T20 / Xbox Series X / Apple MacBook Air (M1)

  • Thusor

    őstag

    Én is pont ezen gondolkoztam, hogy miért akar ott aludni ha 3-4 utcával lejebb lakik a srác. Azzal nincs gond hogy nála vacsizik és késő estig beszélgetnek, ez nem zavar, hiszen nekem is volt már olyan hogy egyik lány ismerősöm meghívtam magamhoz vacsizni és sokáig beszélgettünk de eszem ágában nem volt felajánlani neki hogy aludjon nálam, hiszen nem messze lakott.

    Számon kértem rajta hogy mégis miért kell ott aludnia, akkor azt felelte hogy nagyon sokáig fognak beszélgetni, és ha elálmosodna, akkor már nincs nagyon kedve hazabaktatni, és akkor ott alszik. De végülis megértettem vele, hogy engem miért is zavarna a dolog, így akkor megigérte, hogy nem alszik ott majd haza megy. Most meg teljes mértékben mintha semmit sem beszéltünk volna arról hogy zavar az ottalvás, egyszerűen kijelentette hogy ma nem tölti otthon az estét.

    AOC Q3277PQU monitor / HP Workstation z600 / Synology DS1618+ / Synology DS218+ / DELL PowerEdge T20 / Xbox Series X / Apple MacBook Air (M1)

  • Thusor

    őstag

    válasz orbano #25203 üzenetére

    Nagyon vacilálok, hogy hogyan tovább. Eddig nagyon kitartó voltam, és mindenben azt néztem, hogy neki hogy jó, hogyan tudok hozzá alkalmazkodni, és hogyan tudom megoldani a felmerülő problémákat. De azt hiszem hogy most érkeztem ahhoz a ponthoz amikor már a szívemben érzem azt a terhet, hogy egyszerűen jobban már tényleg nem tudok alkalmazkodni.

    Nálam egy kapcsolatnak 3-as pillére van: tisztelet, bizalom, hűség. Ha ez a hármas nincs meg akkor szerintem eleve halálra ítélt egy kapcsolat. Az előző párkapcsolatomban tisztelet és bizalom hiánya merült fel, 2 évig tartott addig tűrtem és nyeltem. De végül is közös megegyezéssel szakítottunk.

    A jelenlegi kapcsolatom még csak 2 hónapos (habár lassan 5 éve ismerjük egymást, baráti szinten), de itt sem érzem azt hogy meg lenne a tisztelet és bizalom. Azt hiszem, hogy le kell ülnöm komolyan elbeszélgetni erről a párommal, hogy nekem ez így egyáltalán nem jó. És próbáljunk közösen kitalálni egy megoldást, hogy hogyan tudnánk ezt a 2 dolgot előcsalogatni a kapcsolatunkban. Mert én felé mindig is tisztelettel, bizalommal és hűséggel voltam. De részéről az első kettőt nem nagyon érzem. Néha túl is lép bizonyos határokat, amikor az érzéseimmel játszadozik a bugyuta vicceivel. Bár az utóbbi időben felhagyott ezekkel mert megbeszéltem vele hogy ez nekem rosszul esik.

    Nem szeretném, hogy az előző párkapcsolatom ismételje önmagát, mert akkor hatalmas öngólt rúgnék magamnak, hiszen egy értelmes ember tanul a hibáiból, és nem újra elköveti azokat...és én azért értelmes embernek tartom magam.

    Hát azt hiszem lesz min gondolkodnom a hétvégén...mehetek megint futni, futás közben jobban megy a gondolkodás. ;)

    De egyértelműen igazad van abban orbano, hogy el kell gondolkodnom azon hogy mennyi áldozatot, és mennyit adok föl magamból ebben a kapcsolatban. Hiába szeretem nagyon a párom és boldog napokat is megéltünk, ha néha úgy érzem magam mint a mosott rongy, és nem érzem magam mindig boldognak, pedig annak kellene lennem egy jó kapcsolatban.

    AOC Q3277PQU monitor / HP Workstation z600 / Synology DS1618+ / Synology DS218+ / DELL PowerEdge T20 / Xbox Series X / Apple MacBook Air (M1)

  • Thusor

    őstag

    Köszönöm mindenkinek az eddigi hozzászólásit. Hát szó mi szó, kaptam hideget és meleget is. De összességében mindegyikőtöknek igaza van. Túl sokat engedek a személyiségemből, elvárásaimból, és inkább én alkalmazkodom.

    Lesz min rágódnom az elkövetkező napokban, hogyan is tovább. Jelenleg magam alatt vagyok, ez a kapcsolat tényleg nagyon boldognak indult és nagyon jól el voltunk, sőt még most is vannak napok amikor a fellegekben járunk együtt. De ezek a dolgok amiket előző hozzászólásaimban leirtam szörnyen zavarnak, és emiatt nem érzem magam mindig boldognak. Mint például jelenleg is.

    Majd megírom a fejleményeket. Kedden találkozom legközelebb a párommal mert addig össze kell szednem a gondolataim és le kell vele ülnöm beszélni, hogy egyáltalán nem tetszik amit csinált, hogy megbeszéltük hogy engem zavar az ottalvás, Ő azt mondta hogy akkor majd nem alszik ott erre meg tegnap bejelenti, hogy az egész estét a srácnál tölti és majd valamikor reggel keveredik csak haza.

    [ Szerkesztve ]

    AOC Q3277PQU monitor / HP Workstation z600 / Synology DS1618+ / Synology DS218+ / DELL PowerEdge T20 / Xbox Series X / Apple MacBook Air (M1)

  • Thusor

    őstag

    Ma egy kicsit vitatkoztam a barátnőmmel azon, hogy egy fotónak mekkora hatása is van. A barátnőm azt mondja hogy neki kiváltja a velem együtt töltött időket egy rólam készült fotó, mikor kérdeztem tőle hogy viccel-e azt mondta hogy nem. Neki olyan jelentőségű egy kép, hogy ha még nagyon hosszú ideig nem tudnánk találkozni még akkor sem hiányoznék neki, ha lenne rólam egy képe. Ezen kicsit kiakadtam, hogy nem hiányoznának neki az együtt töltött idők és a talákozók. Nekem tuti hogy hiányozna nagyon és még róla egy képpel is. Szóval ma ezen vitatkoztunk de nem jutottam semmire sem, valyon bennem van a hiba, túlságosan ragaszkodom?

    Nektek mi a véleményetek erről?

    AOC Q3277PQU monitor / HP Workstation z600 / Synology DS1618+ / Synology DS218+ / DELL PowerEdge T20 / Xbox Series X / Apple MacBook Air (M1)

  • Thusor

    őstag

    Jelenlegi kapcsolatomról már párszor helyzetjelentettem nektek. Kapcsolatom romlásának fő oka az hogy nem bízom a páromban. Sokszor felmerült ez a bizalomhiány. Az utóbbi időkben is ez volt a téma mert én álandóan elvártam a lánytól hogy bizonyítsa mennyire szeret. Nem tudom hogy mi az oka hogy nem bízom benne, MSNes beszélgetések orán szokott ez inkább előjönni amikor poénkodik vagy viccelődik akkor komolyan veszem őket és megsértődöm rá. A legutóbbi MSNes beszélgetésünk során összevesztünk és bontott a netje és csak 20perc múlva tudott felcsatlakozni újra én meg a bizalomhiány miatt azt hittem hogy rámcsapta a laptopot. Teljesen megharagudott most rám hogy nem bízom benne még annyira sem hogy tudjam szeret és soha nem menne el úgy az MSNről hogy csak kilép nem köszön el. Most közölte velem hogy azt hitte hogy a számtalan beszélgetésünk és együtt töltött idők során kialakult bennem a bizalom, de hogy nem bízom benne így Ő nem boldog.

    Én tényleg próbálok változni, és próbálok bízni benne, de valamiért nem sikerül, pedig szegény barátnőm mindent megróbált már. Szerintetek mi lehet a bajom? Hogyan tudnám magam megváltoztatni hogy bízzak a páromban?

    AOC Q3277PQU monitor / HP Workstation z600 / Synology DS1618+ / Synology DS218+ / DELL PowerEdge T20 / Xbox Series X / Apple MacBook Air (M1)

  • Thusor

    őstag

    válasz Csakénvagyok #26410 üzenetére

    Nem aludt végül nála, csak tesztelni akarta hogy mennyire bízom meg benne...de már akkor sem bíztam benne mert azon aggódtam hogy a fiúnál alszik, pedig esze ágában sem volt nála aludni csak tesztelni akarta hogy mennyire bízom benne. De nem megy a bizalom.

    AOC Q3277PQU monitor / HP Workstation z600 / Synology DS1618+ / Synology DS218+ / DELL PowerEdge T20 / Xbox Series X / Apple MacBook Air (M1)

  • Thusor

    őstag

    válasz orbano #26425 üzenetére

    Én is gondoltam már erre, hogy önbizalomhiányom van. Mégis hogyan tudnék ezen túljutni, hogyan tudnám kicsit az önbizalmamat javítani?

    AOC Q3277PQU monitor / HP Workstation z600 / Synology DS1618+ / Synology DS218+ / DELL PowerEdge T20 / Xbox Series X / Apple MacBook Air (M1)

  • Thusor

    őstag

    Sziasztok!

    Mint időszakosan visszatérő vendége a fórumnak. Újabb kérdéssel fordulnék hozzátok. A párommal már több mint fél éve vagyunk együtt. Nagyon boldogok vagyunk, és tökéletesen kijövünk egymással, jól megértjük egymást. Kapcsolatunk igen nehezen indult és nem a megszokott módon, mint ahogy nem tudom emlékeztek-e. De ez most annyira nem is fontos. A nehézségeket az hozta hogy neki volt egy előző kapcsolata amiből elég nehezen jött ki, és nehezen állt talpra, és sokat is vártam arra mint barátja hogy bevalljam neki hogy szeretem. Nem ismertem az előző barátját. Annyit tudtam róla hogy elég vad kapcsolatban és szabadon voltak együtt. Ebben az időben tanult meg motorozni, elkezdett otthonról jobban kimaradozni, és a szülei előtt is tikolózott a barátjáról illetőleg. Majd két év után szakítottak. Egy év múlva bejöttem én a képbe. Az előző barátjával úgy szakítottak, hogy elutazott külföldre dolgozni és a párom itthon maradt és így megszakítottak egymással minden kapcsolatot. Az utóbbi néhány hónapban újra előkerült a párja, és e-maileznek rendszeresen. Ez engem nem is zavarna, de eleinte eltitkolta előlem ezt, és láttam rajta hogy valami nyomasztja és nagy nehezen kiszedtem belőle, hogy ez nyomasztja. Ekkor átbeszéltem vele hogy ezzel nincs gond nyugodtan levelezgethet vele, engem nem zavar. Illetőleg azt is bevallotta nekem hogy még most is szereti a volt párját és engem is. De velem boldogabb és nem is gondolt arra hogy visszamenjen a volt párjához. Bár engem itt már kicsit megijesztett hogy azt mondta szeretei még mindig a volt párját. Illetőleg az is zavar, hogy mint megtudtam jóval idősebb volt a párja, 37 éves a párom pedig akkor 21 éves volt. Zavar hogy az akkori időről nem nagyon mesél nekem semmit sem holott Ő ismeri az előző páromat, és meséltem is neki róla többet. Ő viszont rendszeresen elhallhgat előlem dolgokat és csak néha néha elejtett néhány mondatból kell összetennem hogy akkor ki is volt az előző párja.

    Lehet hogy ilyenekkel nem kellene foglalkoznom, de engem egy kicsit zavar az hogy az előző párja jóval idősebb volt, és hogy még mindig szereti, valamint hogy időközönként hozzá hasonlít hogy nem vagyok annyira komoly mint az előző párja voltam...de kérem szépen mit szeretne, olyan biztos nem leszek 23 évesen mint az akkori párja 37 évesen. Illetőleg az is zavar, hogy múltkor együtt gépeztünk a párom számítógépén és láttam, hogy a volt párja fotóit szokta nézegetni. És nem tudom hogy ez mit jelent, hogy vágyódik-e vissza a volt párjához, hiába nagyon boldog mellettem, vagy csak eszébejutott megnézni csak úgy őket.

    Mi a véleményetek? Szerintetek le kellene ülnöm a párommal ezt megbeszélni, vagy túlreagálom?

    AOC Q3277PQU monitor / HP Workstation z600 / Synology DS1618+ / Synology DS218+ / DELL PowerEdge T20 / Xbox Series X / Apple MacBook Air (M1)

  • Thusor

    őstag

    válasz Csakénvagyok #30916 üzenetére

    Igen, Ő az aki szerettett azzal poénkodni hogy a haverjánál alszik. Bár eddig egyszer sem csinálta meg. Ezzel cukkolt régebben, ezt leültük megbeszélni hogy az ilyen hülye vicceket nem szeretem és mellőzze, azóta sincsenek ilyen poénkodásai. Ezt megoldottuk közösen.

    Nem néz balf@sznak, csak szerintem inkább ilyen a természete, ez a cukkolom a párom egy kicsit, hogy féltékennyé teszem ezzel bizonyítva magának hogy szeretem..amit annyira nem veszek jó poénnak...ez Ő meg is értette, és ezt már nem is csinálja.

    Viszont az nem tetszik, hogy hasonlítgat a volt párjához akit egyébként nem is ismerek csak némi halovány információm van. Legutóbb meg is mondtam neki hogy a volt párja az a volt párja...én meg én vagyok. Meg az sem tetszik hogy változtatni szeretne rajtam..amit elég rosszul tűrök.

    Elég furcsa a természete. Voltak zökkenők a kapcsolatunkban amiket meg kellett oldanunk közösen.

    [ Szerkesztve ]

    AOC Q3277PQU monitor / HP Workstation z600 / Synology DS1618+ / Synology DS218+ / DELL PowerEdge T20 / Xbox Series X / Apple MacBook Air (M1)

  • Thusor

    őstag

    válasz Ijk #30920 üzenetére

    A párom azt mondta, hogy csak ünnepekkor, születésnap, névnap leveleznek. És inkább ezek olyan hogy vagy, mi van veled...gesztus levelek. Szóval ezért is nem zavar. Hiszen én is szoktam a volt párjaimnak képeslapot küldeni ünnepekkor.

    De az biztos hogy le fogk vele ülni beszélni arról, hogy változni csakis magamért fogok...és az alapvető tulajdonságaimat, személyiségjegyeimet nem adom fel senki kedvéért sem. Alkalmazkodni természetesen alkalmazkodom.

    AOC Q3277PQU monitor / HP Workstation z600 / Synology DS1618+ / Synology DS218+ / DELL PowerEdge T20 / Xbox Series X / Apple MacBook Air (M1)

  • Thusor

    őstag

    válasz zoltanz #30924 üzenetére

    Tegnap a páromnál aludtam és átbeszéltük a dolgokat. Csak egy gesztusként küld üdvözlőlapokat a volt párjainak.

    Átbeszéltük a volt párja dolgot is. Hát elég nagyot csalódtam benne, nem néztem volna ki belőle hogy beleszeret és összeáll egy 37 éves, elvált, 3 gyerekes apával. Ezen megdöbbentem, és komolyan nagyot csalódtam benne, mert nem ilyennek ismertem meg. Az is lehet a baj, hogy amennyit elmesélt róla a párom, nagyon emlékeztet az apámra aki szintén elhagyta a családunkat.

    Nem értem, hogy lehet az hogy egy 21 éves lány egy ilyen emberrel jöjjön össze, ráadásul úgy hogy ez volt az első komoly kapcsolata, ami 2 évig tartott. Nem gondoltam volna a páromról hogy ilyen ember legyen a volt párja, azt tudtam hogy idősebb volt de azt nem hogy ilyen. :(

    Mi a véleményetek erről? Én egy kicsit ledöbbentem, bár hangot nem adtam neki a barátnőm előtt mert ez tulajdonképpen nem rám tartozik, csak kicsit csalódtam mert nem ilyennek ismertem meg a páromat.

    AOC Q3277PQU monitor / HP Workstation z600 / Synology DS1618+ / Synology DS218+ / DELL PowerEdge T20 / Xbox Series X / Apple MacBook Air (M1)

  • Thusor

    őstag

    válasz zoltanz #30988 üzenetére

    Nem miatta vált el. Már akkor elvált volt amikor a párommal megismerkedett.

    Hát olyan a volt párja aki elhagyta a családját, mert álitólag sokat veszekedtek a feleségével, és ezért a gyerekeit is képes volt elhagyni, majd egy 16 évvel fiatalabb lánnyal ismerkedett meg és járt vele 2 évig. Hát ilyen. Én ezért csalódtam a mostani páromban. Nem hittem volna róla hogy ilyen emberrel egyáltalán szóba áll, nem hogy komoly kapcsolatba kerül vele. :(

    AOC Q3277PQU monitor / HP Workstation z600 / Synology DS1618+ / Synology DS218+ / DELL PowerEdge T20 / Xbox Series X / Apple MacBook Air (M1)

  • Thusor

    őstag

    válasz Integra #30994 üzenetére

    Hát tulajdonképpen igen. Ha neki egy olyan fószer volt a boldogság annak idején, sőt még most is szereti mert azt mondta nekem hogy még most is szereti, de semmi pénzért sem menne hozzá vissza mert velem sokkal boldogabb. Viszont most azon gondolkodom miután megtudtam hogy milyen ember volt a párja és szereti, boldog volt vele, akkor én ismertem félre a jelenlegi páromat.

    Akkor mit is keres egy olyan ember mellett aki soha nem volt ennyire felelőtlen hogy elhagyja a családját. Sőt egyetem mellett én voltam az aki anyámmal fentartottuk a családot mert apám is lelépett. Szóval most kicsit párhuzamot húzok a volt párja és az apám között. Bár tudom ezzel lehet hogy nem kellene foglalkoznom.

    AOC Q3277PQU monitor / HP Workstation z600 / Synology DS1618+ / Synology DS218+ / DELL PowerEdge T20 / Xbox Series X / Apple MacBook Air (M1)

  • Thusor

    őstag

    válasz #56474624 #30998 üzenetére

    Erről beszélgettem vele mostanában. Azt mondta nem bánta meg, mert sokmindent tanult tőle, példáult türelmet és megértést. És Ő volt az első az szexuális életében is.

    Annakidején amikor összejöttem a párommal akkor köztem és a volt párja között kellett választania, mert a volt párja pont akkoriban jött vissza külföldről és újra akarta a párommal kezdeni a kapcsolatukat. De a párom engem választott, és most is mondta hogy nagyon jól döntött mert mellettem boldogabb, és sokkal jobban érzi magát mint a volt párjával, de nem törölné ki az életéből a volt párját mert sokmindent megtanított neki a párkapcsolatokról.

    AOC Q3277PQU monitor / HP Workstation z600 / Synology DS1618+ / Synology DS218+ / DELL PowerEdge T20 / Xbox Series X / Apple MacBook Air (M1)

  • Thusor

    őstag

    válasz #56474624 #31002 üzenetére

    Igen azt mondta hogy szereti, és valószínűleg mindig is szeretni fogja, de mellettem sokkal boldogabb, és soha nem csinálná vissza hogy helyettem a volt párjával legyen.

    AOC Q3277PQU monitor / HP Workstation z600 / Synology DS1618+ / Synology DS218+ / DELL PowerEdge T20 / Xbox Series X / Apple MacBook Air (M1)

  • Thusor

    őstag

    válasz Ijk #31004 üzenetére

    Hát eléggé elgondolkodtatott, túlteszem magam, mert boldog vagyok a párommal és nagyon szeretem.

    Meghúzni az asszonyt este nem fogom tudni, mert most a nehezebb napokban van :D ...de majd utána pótoljuk.

    AOC Q3277PQU monitor / HP Workstation z600 / Synology DS1618+ / Synology DS218+ / DELL PowerEdge T20 / Xbox Series X / Apple MacBook Air (M1)

  • Thusor

    őstag

    válasz orbano #31006 üzenetére

    Ó, nem szeretem az angolos módszert :P

    Inkább maradok a magyarosnál... :D És a párom sem az az angolos, inkább az a gátlásos fajta a szeretkezésben.

    AOC Q3277PQU monitor / HP Workstation z600 / Synology DS1618+ / Synology DS218+ / DELL PowerEdge T20 / Xbox Series X / Apple MacBook Air (M1)

  • Thusor

    őstag

    válasz orbano #31011 üzenetére

    Hát hosszú előjátékot alkalmazok a magyaros módszerben, de a méretem nagyobb mint amihez az előző párjánál szokott :D Illetőleg a második párja vagyok az életében akivel a szeretkezés is felmerült így nem tudja annyira elengedni magát, és a méretbeli különbségem miatt fél attól hogy mennyire tudja elengedni magát, hogy "összeilljünk". ;)

    Illetőleg a másik gátlásosságát az okozza, hogy nem tapasztalt ebben a témában hiszen neki csak egy partnere volt csak rajtam kívül. De az előjátékkal a gátlásosságát mindig sikerül feloldanom, de nehezen engedi el magát amitől kicsit nehezebben illünk "össze".

    AOC Q3277PQU monitor / HP Workstation z600 / Synology DS1618+ / Synology DS218+ / DELL PowerEdge T20 / Xbox Series X / Apple MacBook Air (M1)

  • Thusor

    őstag

    válasz Ijk #31019 üzenetére

    Nem tudom hogy miért fél tőle, de az első alkalommal olyannyira megijedt a mérettől hogy elzsibbasztotta a szerszámom a szorításával. Ez a többi alkalommal már csökkent, ahogy hozzászokott a méretemhez. Bár ezt én sem értem.

    AOC Q3277PQU monitor / HP Workstation z600 / Synology DS1618+ / Synology DS218+ / DELL PowerEdge T20 / Xbox Series X / Apple MacBook Air (M1)

  • Thusor

    őstag

    Hallgattam a tanácsaitokra és leültem ma a párommal megbeszélni a dolgokat amik zavarnak.

    Átbeszéltem vele hogy zavar engem hogy 23 éves létemre a 40 éves volt párjához hasonlít, komolyság, felelősségtudat, megértőbbség terén. Megmondtam neki hogy én nem a volt prája vagyok, sőt nem is szeretnék az lenni. Hiszen a volt párja elvált, többgyermekes apa. Erre teljesen kiakadt a párom hogy én úgy itélkezek hogy nem ismerem a volt párját, és meg volt az oka hogy elvált. Az lehet, hogy meg van az oka..de engem nem ez érdekel, hanem az hogy ne hasonlítson hozzá, mert a volt párja 40 évesen biztos több komolysággal és tapasztalattal rendelkezik mint én, de felelősségtudatom biztos több van mint a volt párjának. A párom erre azt mondta hogy teljesen elítélem mindkettőjüket, hogy idősebb férfivel járt 2 évig.

    Mondtam neki, hogy ha így gondolja akkor egyáltalán nem ismer engem. Nem ítélkezek senki fölött sem, és főként nem a párom felett. De véleményem ettől még lehet ami mellett igen is kitartok. Végülis, kibékültünk. Arra jutottunk hogy mindig megbeszéljük a gondjainkat még ha ezzel közben meg is bánthatjuk egymást. De fő az őszinteség azzal szemben akit szeretsz.

    AOC Q3277PQU monitor / HP Workstation z600 / Synology DS1618+ / Synology DS218+ / DELL PowerEdge T20 / Xbox Series X / Apple MacBook Air (M1)

  • Thusor

    őstag

    válasz zso73 #31064 üzenetére

    Igen. Szerintem több felelősségtudatom van jelenlegi állapotomban, mint egy olyan embernek aki eéhagyta a családját...ismétlem nem elvált, azzal semmi bajom, ha közben rendszeresen segít a gyerekeinek és látogatja Őket. De itt a volt párjánál nem ez a helyzet. Szóval így értettem.

    De nem is lényeg ez...Csak az zavart, hogy hozzá hasonlít sok mindenben, és ezt nem szeretem, mert én, én vagyok.

    [ Szerkesztve ]

    AOC Q3277PQU monitor / HP Workstation z600 / Synology DS1618+ / Synology DS218+ / DELL PowerEdge T20 / Xbox Series X / Apple MacBook Air (M1)

  • Thusor

    őstag

    válasz zso73 #31067 üzenetére

    A párom nagyon makacs..most sem ismerte el hogy hibázott, hogy a volt párjához hasonlított. Azt mondta hogy hasonlíthatott volna az azelötti párjához is..de nem tette. Így ezért hoztam fel neki, mert azért ha a hasonló korosztálybeliekhez hasonlít nem zavar, de hogy egy sokkal idősebb és tapasztaltabb emberhez, az nem fer.

    Szóval nem ismerte el szóban hogy hibázott, de tettel igen. Magához ölelt, és azt mondta nagyon szeret. Ez mindennél jobban felér egy sajnálommal. Illetőleg ma nem tudunk talizni a családi elfoglaltságaim miatt, de a párom azóta 3 nagyon szeretlek képeslapot is küldött. Szóval annyira nem félek ettől az előző párjának elengedésétől. Biztos elengedte már, hiszen nagyon szeret engem.

    AOC Q3277PQU monitor / HP Workstation z600 / Synology DS1618+ / Synology DS218+ / DELL PowerEdge T20 / Xbox Series X / Apple MacBook Air (M1)

  • Thusor

    őstag

    válasz orbano #31069 üzenetére

    Nem ragadt meg benned amit szerettem volna mondani. Nem az a baj hogy az exéhez hasonlít. Az volt a baj, hogy ezt egy olyan exével tette, aki köztem és közte 17 év korkülömbség van. Csak ennyi zavart.

    De abban igazad, van hogy velem van és nem vele...szóval ilyen értelem nem zavar.

    [ Szerkesztve ]

    AOC Q3277PQU monitor / HP Workstation z600 / Synology DS1618+ / Synology DS218+ / DELL PowerEdge T20 / Xbox Series X / Apple MacBook Air (M1)

  • Thusor

    őstag

    válasz hejesírásó #31194 üzenetére

    Azta. Csak nem a SZIE-re jársz mint gépész? Én ott vagyok most végzős gazdász.

    AOC Q3277PQU monitor / HP Workstation z600 / Synology DS1618+ / Synology DS218+ / DELL PowerEdge T20 / Xbox Series X / Apple MacBook Air (M1)

  • Thusor

    őstag

    válasz hejesírásó #31199 üzenetére

    Onnan, hogy említetted hogy gazdász leányzó..és gondoltam hogy ha gazdász és gépész akkor SZIE :P

    AOC Q3277PQU monitor / HP Workstation z600 / Synology DS1618+ / Synology DS218+ / DELL PowerEdge T20 / Xbox Series X / Apple MacBook Air (M1)

  • Thusor

    őstag

    válasz dragonfx #31198 üzenetére

    Szerintem úgy lásd a dolgokat, hogy örülj annak amennyit együtt tölthettek. Értékeld az a kevés időt is amit a pároddal lehetsz, és töltsétek hasznosan. Amikor pedig nem vagy vele, akkor éld a saját életed, végezd a dolgod, foglald el magad. Néhány telefon persze megengedett, mert hát mégis szereti az ember a párját. De tényleg ne azon agyalj hogy mennyire hiányzik.

    AOC Q3277PQU monitor / HP Workstation z600 / Synology DS1618+ / Synology DS218+ / DELL PowerEdge T20 / Xbox Series X / Apple MacBook Air (M1)

  • Thusor

    őstag

    válasz hejesírásó #31202 üzenetére

    Elhiszem neked. :D

    AOC Q3277PQU monitor / HP Workstation z600 / Synology DS1618+ / Synology DS218+ / DELL PowerEdge T20 / Xbox Series X / Apple MacBook Air (M1)

  • Thusor

    őstag

    válasz bandus #31444 üzenetére

    Hát én pedig hasonló taktikát választottam.

    3 évig barátok voltunk a jelenlegi párommal az egyetemen, mikor egyre jobban úgy éreztem hogy szeretem, és többet szeretnék mint barátság.

    Elmentem a párom lakására, hogy segítsek neki kidolgozni a tételeket, és ekkor éreztem azt hogy itt íaz ideje hogy elmondjam neki az érzéseimet. Sokat vaciláltam előtte, mert mégis ugye a legjobb barátom, és nem szerettem volna, hogy ez megváltozzon ha Ő nem úgy érez irántam mint én Ő iránta. Úgy mondtam el neki, hogy egy romantikusabb pillanatban átöleltem, és csak öleltem, amikor Ő megszólalt hogy most már elengedhetném, mert szeretné folytatni a tételek kidolgozását, ekkor mondtam neki, hogy hát az nehéz lesz mert én soha nem szeretném elengedni. Ekkor Ő megkérdezte hogy miért nem? Én erre azt feleltem, mert nagyon szeretlek. Ekkor Ő tudta, hogy mire gondolok, és szerencsémre Ő is többet gondolt a barátságunknál. :D

    Szóval röviden ennyi, én is letámadtam vele. :P

    AOC Q3277PQU monitor / HP Workstation z600 / Synology DS1618+ / Synology DS218+ / DELL PowerEdge T20 / Xbox Series X / Apple MacBook Air (M1)

  • Thusor

    őstag

    válasz .:InnoMan:. #31455 üzenetére

    Ebben is egyszerű helyzetem volt. Mivel a párommal hosszú ideig barátok voltunk és utána fejlődött tovább párkapcsolatba, így már előtte is jártunk el közösen szórakozni, és ez megmaradt most is, mindenki fizeti a saját kiadásait. Persze sűrűn előfordul az is, hogy meglapem kisebb apróságokkal, illetőleg ajándékok születésnap, névnap stb-re, ekkor én fizetek. A párom nem is engedné hogy rá költsem a pénzem, szó szoros értelemben bedurcizna rám.

    AOC Q3277PQU monitor / HP Workstation z600 / Synology DS1618+ / Synology DS218+ / DELL PowerEdge T20 / Xbox Series X / Apple MacBook Air (M1)

  • Thusor

    őstag

    válasz Sipi16 #31508 üzenetére

    Az én személyes szerény véleményem, hogy bármennyire is szeretem a párom, ha megcsalna akkor nem tudnám visszafogadni. Nálam a megcsalás a tiszteletlenség jelképe. Nem tudnám úgy szeretni a párom mint a megcsalás előtt, folyton az járna a fejemben hogy mikor csal meg újra, többet nem tudnék neki hinni, nem lenne felé bizalmam...ami a kapcsolat halála. Szóval ilyenkor békével, megbeszélve külön utakon folytatnánk tovább az életünket.

    AOC Q3277PQU monitor / HP Workstation z600 / Synology DS1618+ / Synology DS218+ / DELL PowerEdge T20 / Xbox Series X / Apple MacBook Air (M1)

  • Thusor

    őstag

    válasz Kiki18 #31511 üzenetére

    Miért ne tudnál nélküle élni? Eddig is éltél. Ezután is tudsz majd élni. Ennyire azért nem kell tragikusan látni az életet. Jelenlegi barátnőd is képes nélküled élni, ha képes volt olyat tenni, hogy megcsalt az exével, akkor ez azt jelenti hogy semennyire sem tisztel, és nem is fontos neki a kapcsolatotok. És lehet hogy most gonosz amit mondok de ilyen fiatalon nem is csodálom, hogy még nem tudja mi az a komoly kapcsolat és ilyen izgága.

    AOC Q3277PQU monitor / HP Workstation z600 / Synology DS1618+ / Synology DS218+ / DELL PowerEdge T20 / Xbox Series X / Apple MacBook Air (M1)

  • Thusor

    őstag

    válasz lezso6 #32270 üzenetére

    Igyál 1-2 felest aztán nyomás a lányhoz..és elhívni randira :P

    AOC Q3277PQU monitor / HP Workstation z600 / Synology DS1618+ / Synology DS218+ / DELL PowerEdge T20 / Xbox Series X / Apple MacBook Air (M1)

Aktív témák