Új hozzászólás Aktív témák

  • gaborbol

    őstag

    válasz DopeBob #10198 üzenetére

    En legutobb ezt telepitettem, ugy ahogy mondod IE kizarolag az activeX miatt, viszont minden mobil eszkozhoz van app es megy is szepen.

    Aztan megterveztem-atbeszeltem a tulajjal, hogy hol legyen dome meg hol legyen a sima kamera, felraktam oket, es total semmi kulonbseg nincs kozottuk, csak mas hazban van ugyan az a szar :D

    Amugy megy gond nelkul, egyszer megdogolott benne a HDD es persze sipolt folyamatosan, az egyik tulaj meg megunta, hogy sipol ott neki "valami doboz" ezert kihuzta a konektorbol- problem solved.

    Nem szolt senkinek, ket het mulva volt lopas naluk, hivnak hogy valamiert nem tudnak belepni a kamera rendszerbe. Kulonben durvan lopnak itt is, szemeszet, draga markas napszemuvek, leveszi a madar a polcrol a ray ban-t , es egy ugyan, de kinai koppincsot rak vissza a helyere. Csak lestem...

    BSONY: Figyelni kell a sector size-ra ha windows backupot hasznalsz w8/2012 alatt. A disk megy, de kulon backup progi kell hozza.

    Microsoft Image Backup in Windows 7 will not support Seagate 3TB and 4TB drives (along with most other external drives above 2.1TB). This article explains.

    Microsoft Image Backup in Windows 7 will not support Seagate 3TB and 4TB drives (along with most other external drives above 2.1TB).
    Microsoft only supports drives that are set up to use 512 byte blocks as destinations for image backups. These drives are compatible with all other Windows functionalities.
    To allow 3TB and 4TB drives to work in older operating systems like Windows XP, these drives are configured using 4K byte blocks.
    Microsoft has added support for 4K drives in Windows 8. See here for more information.
    For Backup Plus and GoFlex drives, the bundled software will allow you to backup your data.
    For Expansion drives, consider using DiscWizard as an alternative to Microsoft's backup.
    For more information about the limitations of Windows Backup and Restore, please contact Microsoft

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák