Új hozzászólás Aktív témák

  • Criton

    veterán

    válasz Criton #23807 üzenetére

    Egyébként Németországban tényleg halálra dicsérik a márkát, én azon már nem csodálkoznék, hogy nálunk a selejtek vannak...
    Német Motowell fórumon láttam olyan gépet, amiben már 13ezer km volt... és csak alap dolgokkal szervizelte a gépet... de majd akkor lesz valami, ha 40éve piacon lesznek, de szerintem elfognak bukni...

    (#23809) AndrewTdi : a hegyre felmenetelt kezdi megszokni, lehet elköltözöm az alpokba, ahol 15foknál nincs melegebb, vagy csak télen használom, de most viccet félretéve megnézem majd melegben is...tökön szúrom magam, ha most megembereli magát..
    Kocsit is sikerült előzni :DDD mosolyogtam is mint egy elmefogyatékos, csak aztán a szemből érkező 63as BKV letörölte a mosolyt, de tartottam a sebességet, és az autósok nem előztek meg. Lehet elmebetegnek tartottak, és jobb a távolság....

    Egyébként kéne egy matrica oda ahol a rendszám lenne, avval a szöveggel az autósoknak "a lejtőn felfelé lehet te vagy az úr, de egyenesbe és lefelé meg..." haha :DDD :D :DD :))

    (#23813) runner 125 : hát igen, a Német hülye gyerekek megvannak vele elégedve, több teszt is van és nem pontozták le... de akkor ezek szerint az Osztrákoknál is bejön...és ott nem Criton domb van :Y :DDD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák