Aktív témák

  • Re-Tech

    aktív tag

    Hali!
    Egy elegge osszetett kerdessel fordulok hozzatok, megpedig:
    1-2 heten belul tervezem VGA cseremet egy x800 GTO-rol egy x1950 Pro-ra.
    3200+ Venice + 2 Gb ram remelem eleg lesz neki egy darabig, iden nem lesz uj proci alatta. Ha valaki meg tud gyozni, hogy mas csipes kartyat vegyek, nyitott vagyok mindenre. Kerdesek:
    1. Erdemes markasat venni, vagy a Sapphire is megteszi? A mostani kartyam is Sapphire, a gagyi hutest leszamitva nincs vele gond. Per pillanat olyan 140 dolcsiert meg tudnam venni a Sapphire-t, mig egy markasabb kartyaert +20-30 dolcsit hozza kene csapni. A hutes nem szamitana a Sapphire eseteben, Artic Cooling S-2 kerulne ra egybol (de lehet a markasra is). Tuning annyira nem szempont, mivel passzivan akarom jaratni.
    2. Hat ez tap kerdes, de szorosan kapcsolodik. Jelenleg egy 425-os Enermax Noisetaker tapom van es nem tudom, hogy elbirna-e a karit. Olyasmit olvastam kulfoldi oldalakon, hogy a tapnak min 30 A kell tudni 12 V-on, hogy ne panaszkodjon, ellenkezo esetben komoly problemak adodhatnak. Na most a tap papiron 31 A ad le, de errol megy ugye szinte minden alkatresz. Mire szamithatok tapugyben? Elegge megviselne most egy tapberuhazas.
    3. x1950-es szeria az mar ugye HDCP kompatibilis, uh ha ne adj isten jovore beruhaznek egy 24''ba akkor mar sinen lennek, ugye?
    Koszi a valaszokat elore is,
    peace

Aktív témák