Új hozzászólás Aktív témák

  • rakyistvan

    csendes tag

    Üdv Mindenkinek !
    Nem akarom szétoffolni a fórumot, de két fontos kérdésem lenne. Az egyik ami engem érdekelne: melyk a jobb Kodibuntu vagy OpenELEC ? A másik kérdésemben leírom a pontos hardwert amin futtatom a Kodit. Mióta használok média centert azóta XBMC Ubuntu majd Kodibuntu van a gépemen. Jelen konfigon 16-os kodibuntu fut az alábbi hardveren: ZOTAC MAGHD MINI PC: 2GB ram 160GB HDD Atom N330 proci Nvidia ION VGA. A problémám a következő. Amire használom a rendszert: Movieshark, SorozatBarát, iPad, iPhone, iMac AirPlay és van egy Os X szerverem amin NTFS filerendszerből osztom meg WIFI-n a képeket, filmeket, zenéket. Mostanában a kicsike sokat köhög. Szabvány telepítés után se driver se semmi mindössze Titan skin és a Movieshark oldalon található online filmes sorozatos addon-okon kívül nincs fent semmi. Sokszor csinálja, hogy amikor tölt egyszerűen megfagy a GUI pl.: megnyitok egy filmet a Movieshark-kal pl vidto.me-ről a töltésjel lefagy a hang megy, ez a fajta lefagyás gyakori. Megnyomom a kikapcsoló gombot és a kijelentkező képernyő bejön és szépen le is áll. Bekapcsolom és megint megy. A winyót néztem 100/100-as a CPU és GPU kitakarítva új pasztát kapott. Mióta 16 van azóta sokkal gyakrabban csinálja. Nem tudom mi lehet a probléma. Ha már valaki találkozott vele kérem írjon. Az OpenELEC meg azért érdekelnem mert nem tudom mi a különbség a Kodibuntuhoz képest. Szeretném megtudni nekem alkalmas-e az OpenELEC esetleg jobb-e vagy miben más.
    Válaszotokat előre is köszönöm.

    [ Szerkesztve ]

    MacPro Pro 15" Retina, Macbook, PowerMac, eMac, iMac, iPhone, iPad

Új hozzászólás Aktív témák