Új hozzászólás Aktív témák

  • axlfsi

    veterán

    Sziasztok! Meglehetosen (kezdetektol fogva Android felhasznalokent), valamiert sosem kerultem kozel az iOS-hez, de a lanyom egy eve rajzol egy iPad-on es nagyon szereti. Tortent viszont minap az incidens, ami elott most kicsit tanacstalanul allunk, igy kerdeznelek Benneteket, hathat tudtok segiteni. A tortentek, zanzasitva:

    - egy ideje uzenget (utolag tudtam meg) a rendszer, hogy fogytan a hely / el fog fogyni a hely.
    - ma mar odaig jutott a lanyom, hogy kapott egy Storage full uzenetet, torolni szeretett volna par nem hasznalatos alkalmazast (adatot), de allitolag mar szinte nem is reagalt ...
    - ujrainditotta (kombkombinacoival), de boot utan, csak Apple logoig jutott
    - Windows laptopra kototte, iTunes es ott az Update (szerencsere es nem a Restore), ami elvileg sikeresen lefutott, de tovabbra is csak az Apple logoig jutunk... :O

    Kerdesem az lenne, hogy van-e ra lehetoseg megmenteni az adatokat / bebootolni es torolni, helyfelszabaditani vagy ennyi volt? (sajnos, mentesek nem tortentek - es ez a legfajobb ... tudom, leginkabb az en hibam, de ezzel most hiaba ostorozom magam).

    Talaltam ket hasonlo szoftvert is (utobbirol meg a Gizmochina is irt), ahol ugyan nem derul ki, hogy adatvesztes nelkul sikerulne-e megmenteni az oprendszert es bebootolni, csak ha megveszem oket ... esetleg ajanljatok (jobb hijan), egyaltalan, ismeros a jelenseg es Restore es adatvesztes nelkul sikerult mar valakinek visszahozni az vasat? :F

    iMyFone Fixppo®

    Joyoshare UltFix

    Koszonom elore is! :R

    ˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

Új hozzászólás Aktív témák