Új hozzászólás Aktív témák

  • Cs1csó

    félisten

    válasz #27441408 #26781 üzenetére

    Nem ismerem az ilyen játékokat, de rákerestem a guglin és nem olvastam panaszt. Használd tovább is, de futtasd le ezeket:
    - Adwcleaner, Hitman Pro, Emsisoft Emergency Kit, Malwarebytes Anti Malware Free, DrWeb CureIt
    Nem feltétlenül kell mindet de 2-3-at mindenképp és az Adwcleaner legyen az egyik.

    Esetleg kipróbálhatod azt is, hogy a játékra egy másik böngészőt használsz, én most így csinálom mivel utálom a flash-t. Alap böngészőm a Firefox (fél éve váltottam Chrome-ról) ebben nincs flash aktiválva. Játékra - honfoglaló - pedig telepítettem a Chrome-ot. (ami másodlagos böngészőnek sem rossz)

    Ami még egy jó ötlet, lehet hogy telepíted a SANDBOXIE nevű programot (virtuális térben - homokozóban - futtathatsz tetszőleges alkalmazásokat) és amikor játszanál akkor a böngészőt ebben indítod - tesztelm párszor semmi különbséget nem éreztem a normál futtatáshoz képest - elég jól személyre szabható (egy sárga kerettel jelzi azokat a programokat amiket virtuálisan futtat ez kikapcsolható, kikapcsolható, hogy a vezérlője a rendszerrel induljon stb.)

Új hozzászólás Aktív témák