Új hozzászólás Aktív témák

  • jimpo

    aktív tag

    Közben mennek a futások a két különböző generációs Stryd-el.

    A széllel valóban másként kalkulál az új gen, ezt olvastam. Síkon ha picit jobban fúj a szél, akkor azonos tempó esetén magasabb Watt értéket mutat.

    Egy kis bevezető. A platform készítése elmaradt, idő és lelkesedés hiányában. Igazából csak egy közös plasztik kártyára akartam mindkettőt fabrikálni... :W
    De egy kis szigetelőszalaggal sikerül összekapcsolni őket, szódával elmegy kérem. :DDD A teszthez a 3.gen gumis tartójait használtam. Minden esetben a 6X PRO mellé volt csatlakoztatva a HRM PRO pánt, a FENIX 3 HR nem tudom honnan álmodta meg a pulzus adatokat... De két kesztyű volt rajtam és fogtam a kezemben. :K
    Mindkét órán a Stryd érzékelő beállításánál a Sebesség és Távolság fülön a Mindig lehetőség volt kiválasztva!

    2022.12.14 egy kis jóleső tempó Pegasus Trail 3 GTX
    Kissé :F szeles idő. ;] Elszáguldott mellettem egy kamion elég gyorsan, rendesen megéreztem. Ki is emeltem a különbséget az új és régi generáció között. Air Power 30% szemben a 13%-al :Y

    2022.12.15 azaz ma laza Altra Paradigm 6
    A mai lazánál szinte azonos értékek születtek, ez hibahatáron belül van kérem. Igaz a szél sem fújt. :C

    A futásról sétára váltásnál van még differencia, ami megjelenik a teljesítmény értéken is... Illetve a pirossal kiemelt 350W feletti felüljáróra futásnál... Azonos teljesítmény mellett az új generáció magasabb Air Power értéket ír még felfelé is! Ebben van pici álló pihenő is, azért más a kettő távolsága. :U

    Bár onnantól kezdve hogy nem sétára van fejlesztve már nem is nagy tragédia. ;]
    Megindulásnál megint másként viselkednek... Az mondjuk érdekes hogy a GPS + GLONASS mennyivel másabb a két órán. :W
    Egyébként mindkettő elég pontos, főleg ha percenkénti köridő van. Ami igazából mint edzés van mentve, a Cooper teszthez készítettem. :P
    A tempók között nincs olyan eget verő eltérés, a megtett távolságban sem. :U Mindenesetre maradhat! :DD

    Kíváncsi lennék egy teljes Cooper teszt alatt mennyi lenne az eltérés a kettő között. De nem manapság fogok futni nyélgázon az tuti. :B

    Még nem vagyok száz százalékos. Ahhoz képest továbbra is elég fáradt vagyok, hogy szinte semmi minőség nincs, kivéve azt a pár kilométert ami fentebb látható.

    Az ízületvédő betöltést is megkezdtem a napokban, picit érzem a talpam, térdem. Amit a múlt heti 40 km körüli futás nem indokol egyébként. :W Lehet mozgás hiányom van. :((( Mindenesetre 3x2 kapszula elosztva a nap folyamán, természetesen a multivitamin is így van szedve, csak abból egy adag. :K Mellé még a D3, Multi Mineral, illetve Omega3.

    [ Szerkesztve ]

    Stryd Next Gen

Új hozzászólás Aktív témák