Új hozzászólás Aktív témák

  • szki

    őstag

    válasz mormota #587 üzenetére

    Ha nagyobb bevásárlás van, azaz 10 kg-nál több a cucc, akkor azt bicajozáskor nem hátizsákban cipelem. Hanem felteszem a csomagtartót, és az sokat elbír. Karton sört már vittem csomagtartón, de karton tejet nem fogok soha cipelni. Mert tejet nem iszom, és tejterméket is csak minimálisan fogyasztok. Megjegyzem, hogy a tejfogyasztás elhagyása amúgy a sikeres fogyást segíti. Lányaim se fogyasztottak sose tejet, tejterméket, és mégis átlag feletti a magasságuk, és az izomzatuk fejlettsége.

    (#583) gaborbol : Azért az a sok aerobik, torna, és konditerem jó alapot csinált erőnlétileg a futáshoz nálad! Célszerű amúgy mindig futással kezdeni egy konditermes edzést, és a végére hagyni a hasazást, hogy igazán égjen a zsír ;]

    (#588) n00n: akkor tartsuk fenn ezt a topikot! Én is heti 3x5 km-t tervezek futni most 1 hónapig kb. Persze azért marad a bicaj is mellette heti 200-300 km-rel...
    2 hete kezdtem futni, és eddig 3 alkalommal össz 7 km-t futottam :B Ma volt a 4. futásom, és egy 5,3 km-t bevállaltam, ami megfelel egy Szigetkörnek. 26:11 alatt lefutottam földúton meg füves terepen. A magamnak kitűzött célt elértem, azaz 5 percen belüli kilométereket futottam átlagban.
    Szerencsére találtam ideális földutas/füves talajt a futáshoz, és pont tudok egy körrel 5300 méter csinálni:)
    szerk: sajna elég meleg volt.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák