Új hozzászólás Aktív témák

  • sipi700

    tag

    válasz tomcica #51088 üzenetére

    1,5 éve van edzőm előtte nem túl tudatosan edzettem, futásnál nézegettem edzésterveket, úszás heti egyszer, de semmi feladatos 2-3 km, kerékpár 1-2 (30-40 km, ritkán hosszabb, ott néha variáltam) és 3 futás. Mióta edzőm van főleg futottunk, illetve pár hónap úszás is volt, aztán a covid miatt uszodák zártak, így 2020 futásról szólt, triatlon kimaradt. Tavasztól ment volna hozzá bringa, de most kezdődik újból a futás visszahozása, ha rendben lesz a szívem. Inkább futás edzésekről tudok csak nyilatkozni. 60 percnél hosszabb egy sem volt, de inkább rövidebbek. Pályán 4-5x1000m, 200-akból 400-akból változó mennyit kaptam (10 és 20 között), pályán inkább tempóra van, de mindig túlfutom. Hosszú, lassú még alapozás alatt sem. Aszfalton többféle van 20 mp-től 10 perces belefutásig, fokozók, ezek többnyire pulzusra. Heti 5 futásból 4 ilyen. Többnyire 1 egyenletes tempójú lassabb van max. 60 perc. Mért pulzuszónák vannak, elég magasan van 1-es zóna teteje így 4:45 körüli tempó ott is kijön. Nem vagyok gyors, max nők között lennék nyerő a tempómmal. 10 k-n már elég nehéz a 40 percen belüli idő, eddig 2-szer sikerült, edző nélkül 43 perc volt. Feleségem már kezdett gyorsabb lenni nálam, így nekem is kellett edző, hiú vagyok :D 5k-n 18 perc alá kerülni a cél. 21:17-ről indultam most 18:14.

Új hozzászólás Aktív témák