Új hozzászólás Aktív témák

  • Agony

    aktív tag

    válasz dabgergo #41320 üzenetére

    Volt és van is Garmin HRM RUN-om, de ha nem az órához adták volna, nem vennék többet. :)

    Ami pozitívum, hogy nagyon kényelmes, rengeteg érdekes metrikát ad (ha érdekel) és nagyon jól bírja az elem. Kicsivel több mint 1 éves és csak pár hónapja cseréltem.

    Ami negatívum, hogy kb. szükségszerűen tönkremegy 1-2 éves kora között és nem szétszedhető. Szóval csak mert elhasználódott a pánt, kuka a 30k-s pulzusmérő. Az előzőt ragasztgattam egy ideig, de aztán végleg megadta magát, ezt meg úgy vagyok vele hogy kihordom amíg bírja, aztán tuti mást veszek. Minden ezzel kapcsolatos Garmin fórum ezzel van telesírva, hogy hogy lehet ilyen idiótán megtervezni valamit. Az elektródák gumis része elválik a szövet pántról. Aztán persze legtöbbször garancia időn túl nagyvonalúan felajánlanak 10% kedvezményt az új árából a kellemetlenség miatt, így már csak évi 27K a 30 helyett. ;]

    Én most azt venném amit Borix írt (Garmin HRM Premium Soft), az 20k alatt fogható, ahogy olvasgattam teszteket megbízható és simán cserélhető a jeladón az öv, ami a HRM Run-on szétválik.

    Ja meg még a Wahoo Tickr-nek érdemes utána nézni, árban kedvezőbb és arról is elég sok jót olvasni.

    [ Szerkesztve ]

    Start with a whisper, end with a scream!

Új hozzászólás Aktív témák