Új hozzászólás Aktív témák

  • parandroid

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz ígyvanferi #37249 üzenetére

    Hátadra ne vedd az övet! Amúgy itt is igaz, hogy az olcsó a drága. Vettem én is vagy négyfélét, de kicsi a zseb a telefonnak, lecsúszik, kilatul, elcsúszik oldalra... Még talán a salomon agility a legjobb, de a telefonzsebe annak is kicsi, meg csak 250-es palackot adnak hozzá. Viszont az 500-as aoinije palack is belefér. Az nyáron egy rövidebb futásra elég, hosszúra nem. Minőségre amúgy szinte ugyanaz, mint a salomon soft flask, a szopókáját pl már rég összekevertem, fogalmam sincs, hogy melyik melyiké. A feliratozás viszont a kínairól lekopik, a salomonról nem. Cserébe harmad-, negyedannyiba kerül.

    Szóval ha hosszabb futásokra készülsz (2-3 óra), akkor mindenképpen zsákban gondolkozz. Rövidebbeknél (1-1,5 óra között) meg én nyáron egy soft flasket vagy belevágok a nadrágzsebbe, vagy viszem kézben. Egy óra alatt meg max akkor viszek inni, ha valami durva tempóra készülök, és nagyon meleg van.

    p

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Új hozzászólás Aktív témák