Új hozzászólás Aktív témák

  • oxox

    addikt

    válasz freelanced #36385 üzenetére

    170k volt, egy-két hónapos volt, magyar navigate-es számlával ...ez az [link] vettem rá egy gyári neon zöld szijjat.

    úszni kb 3x úsztam benne...elvagyok a vizben, Tiszát is átuszom gond nélkül, de inkább fürödni szeretek, mint ide-oda úszni (hasonló számomra mint a futás, túl monoton, nem szórakoztat)...jahh és miután azt a 3 úszásomat úgy regisztrálta mint "lebegés" hát nem inspirált vele :D

    Én bementem a Navi Gate-hez, és felpróbáltam egy sima5-t, és egy 5s-t is.

    nem tudom, hogy megéri-e a +100k-t de jó áron volt, és igy legalább nem kell telefont vinnem magammal, ha zenét akarok hallgatni (feltéve, hogy van/lesz müködő fülesem), amúgy a JBL-el ez egy negativum volt, bal kézen az óra, JBL vezérlője jobb oldalt,és szaggatott a jel, ha nyak mögött vezettem el a vezetéket.
    ha az állam alatt lengedezett ment szépen...nem tudom, hogy az óra, vagy a füles miatt, de ez csalódás volt...telefonról zenét áttólva nem csinált a füles ilyen hibajelenséget.

    a sapphire viszont jó, mert nem kell védőfóliával bajlódnom (azt mondták, ha nem bányában dolgozok nem lesz gond :) )

    [ Szerkesztve ]

    Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

Új hozzászólás Aktív témák