Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szellem

    csendes tag

    válasz bkercso #84712 üzenetére

    próbáltam ott is, ott elküldtek 13kerbe, egy hangszórószervízbe, akkor még nem tudtam hogy az a baj hogy forrasztás közbe kicsúszott a szál, nem is akartam jobban szétszedni, de akihez elvittem ilyen szövegeket megengedett magának hogy ránézésre azt mondta kuka az egész, meg hogy nem kellett volna szétszedni.. ( nem először és nem is másodjára cseréltem kábelt rajta, és ezen kívül még tucatnyi olcsóbb fejesen ).
    onnan hazafelé úton határoztam el hogy én sem vagyok hülye hozzá, majd én szétszedem, akkor vettem észre hogy az egyik szál nincs ráforrasztva a sarura, ahova a vezetéket is kell, azt még sikerült is visszaforrasztanom, de még mindig nem szólt, azt rájöttem hogy a másik pólus szála is kicsúszott, ( közbe szakadásmérővel adott még hangot a membrán ) na azt már nem tudtam vissza forrasztani,
    aztán utána rájöttem miért volt ismerős a hangja a tulajnak, egy YT szervízes videóblogot csinál, amit én is szoktam nézni
    maga a füles minden tartozéka megvan, ha egyszer találnék egy viseletes fejest ebből, vagy csak betétet bele, akkor feltámasztanám
    itt a kép a betétről: ( jól gondolom hogy kókányolták ezt már sokan rajtam kívül? )
    egyébként ennek a fülesnek a hangja sokkal közelebb áll hozzám a he4xx-nél : (
    ( csak a képen látható betétet vittem a szervízbe, nem a fülest )

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák