Új hozzászólás Aktív témák

  • Polllen

    nagyúr

    válasz Mathiask #90527 üzenetére

    Az egyik kedvenc elemzésem az Audio-GD R2R 11, mert remekül szemlélteti, hogy mi a bajom az egésszel.

    A tesztből
    "Every test shows massive deviation from ideal or what the competition delivers"

    "I then set up an AB test between Topping DX3 Pro and Audio-gd R2R11. I then matched levels, ganged the two DACs in Roon to play in sync and started to listen. With my busy headphone test tracks performance was actually pretty similar. Importantly, there was NO coloration in response of Audio-gd."

    Egyrészt a gyártó maga állítja a megjelenéstől kezdve, hogy szándékosan tervezte ilyenre, nem bug hanem feature, amit a méréseknél látunk, másrészről meg volt ilyen dacom sokáig és simán süket, ha nem hallja a színezést, amit ez a DAC/AMP csinál.

    A "pretty similar" Topping DX3 Pro review-ból:
    "it easily becomes one of my favorite desktop products. As such, I recommend the Topping DX3Pro wholeheartedly."

    Nála a pretty similar az lényegében az ég és föld. Az egyik pretty similar ajánlott, a másik pretty similar kerülendő. Értem, hogy a mérések alapján szerinte az egyik jó, a másik meg nem, de még a saját hallása is ennek ellentmond.

    Szerintem ez így nem jó.

    [ Szerkesztve ]

    "Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

Új hozzászólás Aktív témák