Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ledgeri

    nagyúr

    válasz rjg #31276 üzenetére

    [link] Itt van egy olyan link ami adott részrée dob egy oldalnak, majd itt lesz egy link, ami a Contact the data protector commisor (vagy magyar megfelelője). (azért nem azt a linket küldtem, mert szerintem trackeres, én egy 02970 végű linket kaptam, ha ugyanez, akkor bocs a +1 lépésért, ha nem akkor írd, hogy nem)
    Itt szépen kiválasztva a How can I get support for a privacy issue from the Data Protection Officer-t majd a megfeleő opciókat tudsz írni pont annak aki az adatokért felelős. (My inquiry description is not listed here- legyen kiválasztva)
    Ha nem megy az angol segíthetek, ha megy akkor -jó részletesen- uccu neki!

    Ide írtam ezzel, és írtak egy pár napon belől, mert megoldották, azóta le is tudtam kérni... Szóval valaki dolgozik itt ;] Mondjuk a te problémád más, de ha valaki akkor az aki védi az egészet biztos tud valamit adni!

    Mondjuk a visszajelző email (hogy elment a beküldés) az ciril betűs volt, szóval ha olyan, akkor ne lepődj meg!

    [ Szerkesztve ]

    // #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

Új hozzászólás Aktív témák