Új hozzászólás Aktív témák

  • sutszi

    veterán

    silver star & Laca1212 Azt hiszem a szövegértés nehezen megy nektek. Mivel facebook topikban vagyunk feltételeztem, hogy általánosan és facebookra vonatkozóan is meg tudjátok érteni a lehetséges kockázatokat.
    Az a ti szegénységi bizonyítványotok és szánalmas, hogy szerintetek az okostelefon arról szól, hogy ész nélkül telepítek mindent, és ha facebook nincs rajta akkor nem is nekem való az okostelefon...
    Érdekes, hogy az e-mail, a böngészés, és az egyéb kommunikáció az már jelentéktelen a facebook mellett... (Nem lepődöm meg nagyon egyébként. Manapság egyre többször nyilvánulnak meg az emberek úgy, hogy facebbok = internet)

    Mivel egyikőtök sem olvas IT-s security témában ezért nem várom el, hogy megértsétek. Meggyőzni sem próbállak titeket, mert elve elzárkóztok...

    De azért itt hagyok egy részletet a Facebook messenger hozzáféréseiből egy részletet(de az egész lista megérne egy misét):
    Telefon
    -telefonállapot és azonosító olvasása
    -hívásnapló beolvasása
    -telefonszámok közvetlen hívása
    -kimenő hívások átirányítása

    Ha szerintetek ez rendben van, az a ti döntésetek. De van aki nem "next, next...finish" módon telepít hanem olvas is.

    De ha ez nem volt elég érv nektek akkor kb semmi sem lesz az... Szóval én ezt a témát itt be is fejeztem.

    Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

Új hozzászólás Aktív témák