Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • oriic

    HÁZIGAZDA

    válasz Źşë' #100363 üzenetére

    "aki itt játszik csgo-val, az mi érdemi pozitívumot tud felhozni a játékélmény javára, komolyan érdekelne, ha már felhoztuk témaként a csgot"

    A ládák, a kések, meg a drága pénzzé tehető cuccok!!44négy

    Egyébként én sem értem, de ha valaki ezt szereti, akkor hadd játszon vele, nekem nincs vele gondom. Nekem pl nem jön be, mert pl zavar hogy az optikát viselő fegyvereken kívül nem lehet vállhoz emelt fegyverrel célozni csak csípőből.

    Live-Die-Respawn

  • Pangelus

    tag

    válasz Źşë' #100363 üzenetére

    Erre én is csak azt tudom mondani amikor még fiatal kezdő voltam nekem is megvoltak a magam gyerekbetegségei a multi fps terén és vagy azért mert abban az időben még nem volt annyira net sem vagy csak jobban szortírozódtak az emberek úgy érzem jobban lemorzsolódtak a profik a lelkes amatőröktől mármint a sikerélmény a jó teljesítmény a csapatmunka számomra kellemes kikapcsolódást jelentett (waron túlélve 1v5 ben sikerült annyira megzavarni ellent ,hogy a bombával senki nem foglalkozott és ezáltal nyerni a kört felemelő érzés, vagy lol-ban csapattársaknak olyan taktikai tanácsokat osztani amivel megnyerjük a már szinte bukott gamet na ez bármilyen csapat játék szépsége) de hogy a jelen témára is reagáljak nem látom a fejlődést a sok re*a*d**t üvölt a mikrofonba vergődik ha tanácsot akarsz neki adni kb. elküld a p***ába nem tudja kinyitni az ajtót nem tud beugrani az ablakon 2en lelövik az éppen bombát rakót de még sikerül leraknia 40sec van hogy felvegyék de nem találják :W de ha mégis megvan nem tudja felszedni mert melyik gomb is az vagy nézem a minimapot látom ahol van legalább nem tudnak elmenni mellette jelzés nélkül aztán a fél csapat a hátamban mert úgy elbújt szerencsétlen még ha látta is őket nem lőtt mert miért az ilyen még wardnak is rossz és közben esik a drop meg kapja az öcsit olykor még (rombolást játszok többnyire) még 4-5 killt is csinál de kb az easy bot is jobban mozog de csak le kell nyomni olykor a gombot és mindent bead neki na olyankor lepődök meg +hitbox2.0 az is művel érdekeseket így számomra az utolsó kellemes a Cs 1.6 (a Source kimaradt bocsi Gabe) a cs:go-val is csak valami reflexszerű hiányt pótolok de hogy miért azt nem tudom. és mint mondottam drop,öcsi,kill=sikerélmény és mindenkinek van net így mindenki próbálkozhat a másik agyára menni kortól függetlenül. így értékelésem -1 függőséget okoz ördögtől való ;]

    [ Szerkesztve ]

    " 5§. Az egyenlő bánásmód követelménye"

  • Csapoati

    nagyúr

    válasz Źşë' #100363 üzenetére

    Én az összes multis FPS-sel vagyok így. :D Régen még én is CoD-oztam (MW1-ig, az zseniális volt), de már egyszerűen nem vonzanak. Sajnos az online autóversenyzést is szépen tönkreteszik a húgyagyúak. :(

    [ Szerkesztve ]

    tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

  • sto1911

    veterán

    válasz Źşë' #100363 üzenetére

    Itt is van teamplay, ahogy a Q3-ban/Reflexben meg gondolom az osszes multis cimben is, ha rendes csapatjatekot jatszottal kommunikalva.
    ACS-re nem tudok mondani semmit, mivel tok kezdokent olyan helyekrol lottek ki, hogy ha nem mutatja neha a kamera, akkor sose jovok ra. DM-ben azert volt sikerelmenyem, de akkor meg inkabb QL/Reflex. Es ugye az meg a legutalatosabb, ha egy relative pro csinal egy masik accountot es bemegy 0-as szinten arcoskodni...

    A sikere meg a droppokban van, sztem fele "jatekos" azert vette meg.

  • Dilikutya

    félisten

    válasz Źşë' #100363 üzenetére

    Jó bestbuy topiklakó módjára két éve megvettem 1,99€-ért, hogy majd jó lesz valamire. Akkor játszottam vele kb. egy órát, most meg ötöt. Nekem a régi CS kimaradt, ezt megnéztem, de ugyanígy látom, mint te. Quake 3-at botok ellen szoktam néha, Steam-re is megvettem, bár főleg a régi szép idők emlékére. Arra a nyálunkat csorgattuk 1999-ben, mert csak a PC Guru lapjain futott, a gépünkön csak egy évvel később. :)
    Van amúgy egy félig-meddig felújított Q3, a Quake Live, sokáig ingyenes volt, csak vásárolgatni lehetett benne, most ez megszűnt, egyszeri 10€, és nincs költség. Aki a Steam-en korábban elindította, annak továbbra is ingyenes. Illetve van a Quake IV, de az a 2. rész folytatása Doom3 motorral, a multiját nem tudom.
    De alapvetően nem izgat a multi, a CSGO-ban se leszek soha profi, kipróbáltam, és nem jött be ez sem.

    Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

Új hozzászólás Aktív témák