Új hozzászólás Aktív témák

  • Źşë'

    addikt

    Egyébként halvány lila gőzöm sincs mit esznek (mai gondolkodás móddal) olyan sokan a csgoban (kakasviadal szimulátor v2.0), egyrészt tartalmatlan, másrészt sztem monoton, ugyan azokon a pályákon, nyíl egyenes skullo ballisztikával osztani pisztollyal a fejeseket :C ill. herótom van attól is mikor az ilyen-olyan kés skinekről nyomják fel a screeneket, ha lehetne ignorálnám is steam aktivitásban a f*ba...

    Szvsz elsősorban talán azért ennyire sikeres maga a játék mert ugye van múltja, másrészt a sok tizenéves a játékban elért eredménye alapján érzi a sikerességet, meg hát e-péló növelő is ha azt vesszük. Mi anno q3al nyomultunk, ha lenne új része tuti kipróbálnám, hogy játszanám e újra?! sztem nem hiszem, mert már kinőttem a kompetitív gyerekes meccsekből

    sokkal többre becsülök egy cooperativ játékot vagy éppen multit amiben van csapat munka, és használni is kell az agyat, így hát ha lövöldözni akarok akkor bf, de azt is csak funból már már

    aki itt játszik csgo-val, az mi érdemi pozitívumot tud felhozni a játékélmény javára, komolyan érdekelne, ha már felhoztuk témaként a csgot

    "Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

Új hozzászólás Aktív témák