Új hozzászólás Aktív témák

  • Pangelus

    tag

    válasz Źşë' #100363 üzenetére

    Erre én is csak azt tudom mondani amikor még fiatal kezdő voltam nekem is megvoltak a magam gyerekbetegségei a multi fps terén és vagy azért mert abban az időben még nem volt annyira net sem vagy csak jobban szortírozódtak az emberek úgy érzem jobban lemorzsolódtak a profik a lelkes amatőröktől mármint a sikerélmény a jó teljesítmény a csapatmunka számomra kellemes kikapcsolódást jelentett (waron túlélve 1v5 ben sikerült annyira megzavarni ellent ,hogy a bombával senki nem foglalkozott és ezáltal nyerni a kört felemelő érzés, vagy lol-ban csapattársaknak olyan taktikai tanácsokat osztani amivel megnyerjük a már szinte bukott gamet na ez bármilyen csapat játék szépsége) de hogy a jelen témára is reagáljak nem látom a fejlődést a sok re*a*d**t üvölt a mikrofonba vergődik ha tanácsot akarsz neki adni kb. elküld a p***ába nem tudja kinyitni az ajtót nem tud beugrani az ablakon 2en lelövik az éppen bombát rakót de még sikerül leraknia 40sec van hogy felvegyék de nem találják :W de ha mégis megvan nem tudja felszedni mert melyik gomb is az vagy nézem a minimapot látom ahol van legalább nem tudnak elmenni mellette jelzés nélkül aztán a fél csapat a hátamban mert úgy elbújt szerencsétlen még ha látta is őket nem lőtt mert miért az ilyen még wardnak is rossz és közben esik a drop meg kapja az öcsit olykor még (rombolást játszok többnyire) még 4-5 killt is csinál de kb az easy bot is jobban mozog de csak le kell nyomni olykor a gombot és mindent bead neki na olyankor lepődök meg +hitbox2.0 az is művel érdekeseket így számomra az utolsó kellemes a Cs 1.6 (a Source kimaradt bocsi Gabe) a cs:go-val is csak valami reflexszerű hiányt pótolok de hogy miért azt nem tudom. és mint mondottam drop,öcsi,kill=sikerélmény és mindenkinek van net így mindenki próbálkozhat a másik agyára menni kortól függetlenül. így értékelésem -1 függőséget okoz ördögtől való ;]

    [ Szerkesztve ]

    " 5§. Az egyenlő bánásmód követelménye"

Új hozzászólás Aktív témák