Új hozzászólás Aktív témák

  • SunMount3r

    nagyúr

    válasz Patice #48952 üzenetére

    Komolyan mondod, hogy úgy lett volna inkább életszerű feltennem a kérdést, hogy "HDMI 2.0-ás csatlakozójú a kábeled"?!... Amúgy meg a csatlakozó szerinted nem a "kábel" része?

    Amúgy nem vitatom amit írtál "elméletileg", de ezt most inkább hagyjuk "gyakorlatilag"... :D :N

    Megfelelő felbontású/minőségű rendszerhez megfelelő kábel kell. Többmilliós rendszer hangját simán visszafogja egy szar (=/= olcsó!) kábel. ->OK, nem vagyok egy top HDMI guru, de ezt én még mindig nehezen tudom elképzelni. Van "jó kábel" és van "rossz kábel". Ha egy HDMi kábel "rossz", akkor okozhat anomáliát, kihagyást, pop-okat, efféléket, de hogy effektíve "jobb lesz az egész hangminőség" úgy általánosságban, csak azért mert "prémium" plecsnis kábelt használunk egy "nem rossz", de nem is "prémium" kábellel szemben az továbbra is elég furcsán hangzik nekem. Szerk.: ("Rossz" = "hibás")...

    Amúgy, hogy mindenkinek olyan hű de könnyű legyen, van már ugye 2.0b és 2.1-es HDMI is. Ők biztos tudják, hogy miért...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák