Új hozzászólás Aktív témák

  • Black Gobbo

    csendes tag

    Hamár itt vagyok, lenne egy olyan kérdésem ami már régóta érlelődik bennem... Van egy olyan beállítás, hogy ablakos mót teljes képernyő helyett... vagy valami hasonló, meló közben nem tudom megnézni. Itt nekem csak akkor van rendes képem, ha ablakos mód van bepipálva. Egyébbként szétszedi a képet és mintha 3D-s filmet néznék a 2D-s TV-n Eddig ezt csak fimnél csinálta, most már a menürendszernél is ilyen. Milyen beállításban lehet a zavar? Az biztos, hogy a video drivert (nvidia) ugyan-e miatt kellett bütykölni, mert tegnap bármit kattintottam a menü mindenképpen eltolt piros zöldben pompázott. Aztán a video driverben (amihez nem nyultam előtte egyébbként) átraktam mindenkol 2D-re és tiltottam mindenhol a 3D-t. Így visszaváltott az alap esetre, hogy ha a kiterjesztett ablak, van pipálva akkor jó a kép. Ha jól tudom, viszont, ennek működnie kellene teljes képernyőn is nem? Most W8. van fent, de Win7 alatt is ugyan ezt produkálta.

    Köszönöm

    Illetve Win8 alatt milyen drivereket kodekeket lehet használni? Eddig CoreAvc-t használtam, de Win8 al nem működik.

Új hozzászólás Aktív témák