Új hozzászólás Aktív témák

  • kollDani

    csendes tag

    válasz róland #1342 üzenetére

    Szia róland! Leírtam az adataimhoz a konfigom, ahogy írtad, nem vmi sok helyet hagynak rá :), de lényegileg minden elfért. Ez a venti átalakító adapter nagyon tetszik, ha nem leszek megelégedve a 6 cm-es Chieftecekkel, akkor igénybe fogom venni, kösz az ötletet. Előre azért terveztem be az Arctic Fan 8-at, mert egy épp itt a Ph-n olvashott hírből úgy művelődtem, hogy ez pwm szabályozható, akár a procihűtő alaplapi csatlakozójától is át tudja venni a pwm jelet, és így ha nem kell annyira pörögnie, jelentős halkulásra számítok. Hátul szeretném a két Chieftec 6 centist 5V-n járatni, ahogy beencee is írta, csak azt az egyet nem tudom, hogy hogyan vegyem ki a molex csatlakozókból a 12V-ot, hogy csak az 5V-t kapja a venti az ő molex csatlakozóján. Létezik esetleg valami átalakító, vagy magának kell az embernek ezt barkácsolni, szélsőséges esetben megoldás, ha egyszerűen levágom a 12V-os vezetékeket (persze utána azért valami szigetelőszalagos, vagy ilyesmi védelem rövidzárlat ellen :)), csak a tápot sajnálnám, a venti a maga 800 Ft-os árával megér egy kísérletet a halkság kedvéért.
    Minden jó tanácsot köszönve, üdv:

    Dani

Új hozzászólás Aktív témák