Új hozzászólás Aktív témák

  • DaeMonS

    tag

    válasz Csicsóka #10612 üzenetére

    tegnap kiprobaltam openelec-et,de igazabol inkabb valami teljeserteku linuxnak jobban orulnek..egyelore :)

    kiprobaltam az ubuntu desktopot is--kozben irtatok a lubuntut--igy atpartoltam arra.

    lubuntu- feltelepitettem, frissitesek, majd driverek keresesenel nvidia van ket lehetoseg, elsot aktivalva, ujraidnul, hasznalja is a gput...viszont olyan mintha a felbontas jo lenne de a font 4x5x nagyobb :)

    lubuntu-nekem nem sikerul az xbmc wiki alapjan telepitenem...leirnad hogy a lubuntu ala hogyan teszed fel, illetve frissited a teljes verzios xbmc-t?
    talaltam egy "noobakarmi" weboldalt, ahol egy scriptet letoltve telepiti fel az xbmc-t es sok mas libraryt, de 1 nem tetszik a latatlan megoldas, 2 az xmb-bol valami mas verziot tesz fel, mert pl eltunik az add source lehetoseg.
    lubuntunal is megvan a gondom, wifi csatlakozas-1 felugrik az xbmc ele a jobb sarokban h csatlakozik v megszakad...

    a lubuntu teljes erteku ubuntu, minden csomagot hasznalhatok vele? csak a grafika es eroforrasigenyes elemek lettek kigyomlalva? ( ertem ezalatt pl: transmission daemons, testdisk, stb)

    tovabba meg az erdekelne, h hova,milyen parameterekkel tudok meghivni scriptet inditasnal,es leallasnal?

    summa: tetszik a lubuntu megoldas, mar csak szepen egyenre kell szabni.

Új hozzászólás Aktív témák