Új hozzászólás Aktív témák

  • twine

    addikt

    válasz vandor01 #51986 üzenetére

    " nehogy a vegen rendelj tartalek GTR90-et?"

    Nem-nem....(segget csinálva a számból, hogy valszeg nem akarok a jövőben másik géposztályt)egy Diatone GT200S-en gondolkodom a jövőben.... :DDD

    Innen is jött a kérdés gondolata...hogy nézegetem a profik videóit, és látom, hogy a nagyok is több gépet tartanak, különböző célokra(...de ott is max.2-3db-ról van szó, és meg is van az ok, melyiket mire használják)

    Nem is kimondottan az építünk, vagy kész terméket vásárlunk volt a kérdőjel,,,hanem hogy ha építünk, akkor miért nem olyat ami......hát hogy is mondjam....technikailag időtállóbb....

    Szóval pont ezért kérdeztem, mert látom magamon, hogy még nincs is levegőben a kicsi, de kiderült, később mégis jó lenne egy olyan, ami elbír egy gopro-t!

    De ha olyat veszek, valszeg a pénzügyeimnek megfelelő maximumot választom...hogy később ne kelljen vele g*cizni...
    Persze, nyílván nem "örök élet plusz egy napra vásárol az ember, hiszen avul, törik...etc....) de most kimondottan a tudás amiről beszélek....pld a motorok....olvasom, hogy "ennyit" tud emelni, meg "annyit"....
    én ugy gondolkodom, hogy akkor azt választom, ami "annyit" tud , és akkor egy ideig le van tudva a gond....

    Hát innen indultak a gondolatok, és kérdések.... ;)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák